داخلی صفحه البرز خبر
 
اعزام 40 نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان البرز به مشهد مقدس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۹
رئیس اداره ورزش و اردویی اداره کل بنیاد شهید استان البرز از اعزام پنجمین گروه از خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان البرز به تعداد 40 نفر به مشهد مقدس خبر داد .
اعزام 40 نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان البرز  به مشهد مقدس
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز رضا آزرده با گرامی داشت یاد و خاطر تمامی ایثارگران معزز اعلام داشت : با هماهنگی صورت گرفته با اداره کل ورزش و اردویی مرکز سومین گروه از خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان البرز به تعداد 40 نفر به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند .
وی در ادامه تصریح کرد : این کاروان باهدف تجلیل از مقام والای خانواده‌ی جامعه‌ی هدف با هماهنگی اداره‌ی ورزش و اردویی بنیاد مرکز سازمان‌دهی گردیده که خانواده‌ها به مدت 3 شبانه‌روز از 20 الی 23 دی‌ماه به پابوسی امام هشتم علی ابن موسی‌الرضا علیه‌السلام مشرف شدند.
این مقام مسئول در ادامه توضیح داد : با تعامل بالایی که در سال‌های اخیر اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ادارات و نهادهای دولتی صورت گرفته است امید است در سال جاری بر تعداد زائران بارگاه مطهر و ملکوتی ثامن‌الحجج علیه‌السلام افزوده و بتوانیم قدمی هرچند کوچک در راستای خدمات به خانواده‌های معظم و معزز شهدا برداریم .
شایان‌ذکر است این پنجمین مرحله از طرح اعزام خانواده‌های شهدا و ایثارگران به اردوی زیارتی مشهد مقدس می‌باشد که در استان البرز به اجرا درآمد .
 
کد خبر 95/487                
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 192010
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...