داخلی صفحه مازندران خبر
 
همايش جانبازان بصير مازندران برگزارشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۳
همايش جانبازان بصير مازندران روز چهارشنبه بيست و دوم دي ماه با حضور جانبازان سرافراز روشندل و همسران آنان با هدف انتخاب مجمع عمومي سالانه جانبازان بصير در مجتمع فرهنگي ايثار در ساري برگزارگرديد
همايش جانبازان بصير مازندران برگزارشد
 

به گزارش ايثارواحد مازندران، همايش جانبازان بصير مازندران روز چهارشنبه بيست و دوم دي ماه با حضور جانبازان سرافراز روشندل و همسران آنان ، مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران و دبير كل خانه نور كشور با هدف  انتخاب مجمع عمومي سالانه جانبازان بصير در مجتمع فرهنگي ايثار در ساري برگزارگرديد.

عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در همايش سالانه جانبازان بصير استان طي سخناني ضمن تسليت ارتحال حضرت آيت اله هاشمي رفسنجاني رئيس تشخيص مصلحت نظام با بيان اينكه جانبازان بصير از درك و شعور بالايي برخوردار هستند گفت:شما عزيزان با درك صحيح  و انديشه اي بلند و با ديد اعتقادي؛ از انقلاب، نظام، امام عظيم الشأن (ره) و رهبري معظم دفاع كرديد.

رضايي تصريح كرد:شما بهتر از هر كسي قدر انقلاب اسلامي را مي دانيد به همين خاطر به ارزش هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي همواره پايبند بوده و هستيد .

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با اشاره به دغدغه هاي ايثارگران اظهارداشت: امروز در جامعه فرهنگ ايثار و شهادت بايد پر رنگ شده و در راستاي اهداف شهدا و ايثارگران عزيز باشد چرا كه تقويت اين فرهنگ متعالي ، جامعه را از نابهنجاري ها و آسيب ها مصون نگه مي دارد.

 رضايي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: همه ما بايد در مسير انقلاب ، ولايت و رهبري همانگونه كه امام راحل  آن را تعريف كرده ،باشيم و به فرمايشات معمار كبير انقلاب اسلامي جامه عمل بپوشانيم.

وي افزود: امروز ما خدمتگزار كساني هستيم كه انقلاب و نظام مديون خونهاي پاك و مطهر شهدا و ايثارگري جانبازان و آزادگان سرافراز است .

مدير كل بنياد مازندران با اشاره به صبر و تحمل همسران جانبازان روشندل اظهارداشت: همسران جانبازان بصير ، قدر زحمات خود را بدانند چرا كه اجر و پاداش آن در نزد خداوند رحمان محفوظ است.

وي در بخش پرسش و پاسخ، به سئوالات جانبازان بصير در زمينه هاي اشتغال،مناسب سازي،وام مسكن و... توضيحات و راهكارهاي مناسب را ارائه نمود.

امير عقيقي دبيركل خانه نور كشور در سخناني هدف ازبرگزاري اين همايش را انتخاب سالانه مجمع عمومي ،بيان ايده ها، استفاده از ديدگاهها ، پيشنهادات در جهت رفع مشكلات جانبازان بصير و پرسش و پاسخ برشمردند.

وي افزود:بايد فرهنگ ايثارگري را در جامعه رواج دهيم و از ارزش هاي ديني و اعتقادي دفاع كرده و فرهنگ اسلامي را در جامعه تقويت كنيم.  

اين همايش با حضور بيش از 30 جانباز روشندل استان و همسرانشان ((اين پروانه گان صميم و بصير))  و به همت مركز دانش پژوهان و تشكل هاي شاهد و ايثارگر مازندران برگزارگرديد.

در اين همايش جانباز روشندل شهسوار به نمايندگي از جانبازان بصير استان ،دغدغه ها و مشكلات اين عزيزان را مطرح و بر تداوم اين نشست ها بصورت منطقه اي تأكيد كرد.

گفتني است در پايان اين همايش پس از رأ گيري، سه تن از جانبازان بصير مازندران بعنوان منتخب به مجمع  عمومي خانه نور كشور معرفي شدند.

انتهاي پيام/

 

 

کد مطلب: 192040
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...