تقویت فرهنگ ايثار و شهادت جامعه را مصون نگه مي دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۵
مدير كل بنياد مازندران گفت: امروز در جامعه فرهنگ ايثار و شهادت بايد پر رنگ شده و در راستاي اهداف شهدا و ايثارگران عزيز باشد چرا كه تقويت اين فرهنگ متعالي ، جامعه را از نابهنجاري ها و آسيب ها مصون نگه مي دارد.
تقویت فرهنگ ايثار و شهادت جامعه را مصون نگه مي دارد
 
به گزارش «ايثار»، همايش جانبازان بصير مازندران صبح امروز چهارشنبه 22 دي ماه 95 با حضور جانبازان سرافراز روشندل و همسران آنان، مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران و دبير كل خانه نور كشور با هدف  انتخاب مجمع عمومي سالانه جانبازان بصير در مجتمع فرهنگي ايثار در ساري برگزارگرديد.
عباسعلي رضايي در این همايش ضمن تسليت ارتحال حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني رئيس تشخيص مصلحت نظام با بيان اينكه جانبازان بصير از درك و شعور بالايي برخوردار هستند گفت:شما عزيزان با درك صحيح  و انديشه اي بلند و با ديد اعتقادي، از انقلاب، نظام، امام عظيم الشأن (ره) و رهبري معظم دفاع كرديد.
رضايي تصريح كرد: شما بهتر از هر كسي قدر انقلاب اسلامي را مي دانيد به همين خاطر به ارزش هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي همواره پايبند بوده و هستيد.
مدير كل بنياد مازندران با اشاره به دغدغه هاي ايثارگران اظهارداشت: امروز در جامعه فرهنگ ايثار و شهادت بايد پر رنگ شده و در راستاي اهداف شهدا و ايثارگران عزيز باشد چرا كه تقويت اين فرهنگ متعالي ، جامعه را از نابهنجاري ها و آسيب ها مصون نگه مي دارد.
وی در بخش ديگري از سخنان خود گفت: همه ما بايد در مسير انقلاب، ولايت و رهبري همانگونه كه امام راحل (ره) آن را تعريف كرده، باشيم و به فرمايشات معمار كبير انقلاب اسلامي جامه عمل بپوشانيم.
رضایی افزود: امروز ما خدمتگزار كساني هستيم كه انقلاب و نظام مديون خونهاي پاك و مطهر شهدا و ايثارگري جانبازان و آزادگان سرافراز است .
مدير كل بنياد مازندران با اشاره به صبر و تحمل همسران جانبازان روشندل اظهارداشت: همسران جانبازان بصير، قدر زحمات خود را بدانند چرا كه اجر و پاداش آن در نزد خداوند رحمان محفوظ است.
وي در بخش پرسش و پاسخ، به سئوالات جانبازان بصير در زمينه هاي اشتغال،مناسب سازي،وام مسكن و... توضيحات و راهكارهاي مناسب را ارائه نمود.
امير عقيقي دبيركل خانه نور كشور در سخناني هدف از برگزاري اين همايش را برگزاری انتخابات سالانه مجمع عمومي، بيان ايده ها، استفاده از ديدگاهها، پيشنهادات در جهت رفع مشكلات جانبازان بصير و پرسش و پاسخ برشمردند. 
وي افزود:بايد فرهنگ ايثارگري را در جامعه رواج دهيم و از ارزش هاي ديني و اعتقادي دفاع كرده و فرهنگ اسلامي را در جامعه تقويت كنيم.  
اين همايش با حضور بيش از 30 جانباز روشندل استان و همسرانشان ((اين پروانه گان صميم و بصير))  و به همت مركز دانش پژوهان و تشكل هاي شاهد و ايثارگر مازندران برگزارشد.
در اين همايش جانباز روشندل شهسوار به نمايندگي از جانبازان بصير استان ،دغدغه ها و مشكلات اين عزيزان را مطرح و بر تداوم اين نشست ها بصورت منطقه اي تأكيد كرد.
گفتني است در پايان اين همايش پس از رأ گيري، سه تن از جانبازان بصير مازندران بعنوان منتخب به مجمع  عمومي خانه نور كشور معرفي شدند.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 192043