رئیس بنیاد خلیل آباد ؛
هدف از دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران کسب فیض و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خلیل آباد گفت : هدف از دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران کسب فیض و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب است.
هدف از دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران کسب فیض و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، جواد زارع پور در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران روستای ارغا اظهار کرد: هدف از دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران کسب فیض و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب است.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیان کرد: بايد قدردان خون شهدا ،خانواده شهدا و ايثار گران باشيم زیرا با شجاعت و ريختن خون خود  در برابر ستمگران از ناموس و خاك خود دفاع كردند تا امروز ما راحت و در آرامش زندگي كنيم.
وی در دیدار از والدین شهید «محمد مهدی ایزدی» خاطرنشان کرد: هر چه داریم از خانواده شهدا و ایثارگران داریم و افتخار هم می کنیم که خود را وقف این عزیزان کنیم. 
در این دیدار  از همسر جانباز متوفي عرب نخعي و جانباز  اكبر زاده تجلیل شد.
در این دیدار کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران حضور داشتند و خانواده ها مشکلات و خواسته های خود را با مسئولین در میان گذاشتند.
گفتنی است معلم شهيد «محمد مهدي ايزدي» در تاريخ 15 اسفند ماه 1365در عمليات كربلاي 5 مجروح شد و در بيمارستان لبافي نژاد تهران دعوت حق را لبيك و به مقام والای شهادت رسيد و در گلزار شهداي خواجه ربيع  مشهدمقدس به خاك سپرده شد و مدرسه این روستا به نام این شهید بزرگوار نامگذاری شده است.


"انتهای پیام"
 
کد مطلب: 192055
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...