دیدار فرماندهان و مسئولین شهرستان تربت حیدریه و خواف با خانواده های شهدای ارتش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۲
فرماندهان و مسئولین شهرستان های تربت حیدریه و خواف با خانواده های شهدای ارتش در شهرستان خواف دیدار کردند.
دیدار فرماندهان و مسئولین شهرستان تربت حیدریه و خواف با خانواده های شهدای ارتش
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، فرماندهان و مسئولین شهرستان های تربت حیدریه و خواف با خانواده های شهدای ارتش در شهرستان خواف دیدار کردند.
این دیدار که در منزل خانواده شهدای ارتش برگزار شد، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خواف اظهار کرد: خانواده شهدا و ایثارگران بهترین یادگاران دفاع مقدس هستند.
وی تصریح کرد: ایمان استوار و صبر جانبازان و خانواده های شهدا ستودنی است و دلیرمردان در جبهه های حق علیه باطل به منظور حفظ این نظام، جان و سلامتی خود را فدای این انقلاب کردند و امروز همه ما باید ضمن ادامه دادن راه آنها، اخلاق آنها را در تمامی امور الگوی خود قرار دهیم.
سیاری با بیان اینکه شایستگی خاص شهدا آنها را از دیگران متمایز کرده است، ادامه داد: دفاع مقدس میدان مبارزه با شیطان بزرگ بود و امروز محفل شهدا درس های زیادی برای نسل های مختلف انقلاب اسلامی دارد.
در این دیدار سردار جعفری فرماندهی تیپ 177 لشکر تربت حیدریه ، احمدیان مسئول عقیدتی سیاسی ارتش این شهرستان ، معاون فرمانداری شهرستان خواف و کار کنان بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان حضور داشتند.   
گفتنی است شهیدان «علي اكبر شهري»  در تاریخ  2فروردین 1361 در رقابيه عراق ، «غلامحسن پرچمدوست» در 9 آذر1360  در بستان و « حسن مرادی» در 13تیر 1364 در سنندج به مقام والای شهادت نائل شدند، همچنین مزار شهدا در زادگاهشان روستای  ولي آباد، فرح آباد و نصر آباد است.


"انتهای پیام"
 
کد مطلب: 192059