داخلی صفحه زنجان خبر
 
یار امام با تمام وجود در خدمت نظام و انقلاب بود/ اقدام موثر و کارآمد در بنیاد بهره‌وری به دنبال دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۹
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع کارکنان بنیاد استان زنجان گفت: اقدام موثر و کارآمد در ارائه خدمات بنیاد بهره‌وری به دنبال دارد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، "منصور میرمرادی" معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امورایثارگران در میان کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان ضمن بیان سخنان نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر قدردانی از زحمات کارکنان این نهاد، اظهار کرد: وقتی تاریخ کشور را ورق می‌زنیم نقش برجسته شهدایی که برای تحقق بخشیدن به آرمان‌های انقلاب از جان خود گذشته‌اند به وضوح به چشم می‌خورد و حالا نیز وقتی افراد برجسته‌ای چون آیت‌الله رفسنجانی که نقش مهمی در انقلاب داشته و به گردن مردم، حاکمیت و انقلاب حق بزرگی دارند دارفانی را وداع می‌گویند، بسیار سخت است.
وی با اشاره به اینکه این شخصیت بزرگوار نه تنها جان خود را برای حفظ نظام و انقلاب هدیه کرده بلکه دارائی‌اش را نیز صرف حفظ ارزش‌های کشور کرد، افزود: نقش برجسته او در کتابی که به قلم مقام معظم رهبری نگاشته شده نیز آشکار است. در واقع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی کسی بود که با تمام وجود در خدمت نظام و انقلاب بود.
میرمرادی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا در سازمانی برتر شاهد محتوا و شکلی افضل باشیم، عنوان کرد: با اینکه مدتی است بیش از گذشته پیشرفت همه‌جانبه‌ای را در بنیاد شاهد هستیم اما به این امر قانع نبوده و همچنان برای اعتلای خدمات گام خواهیم برداشت. در این میان یکی از ارکان مهم توجه به سرمایه‌ انسانی است تا در کنار پیشرفت تکنولوژی بتوان خدمات را به بهترین شکل ارائه کرد.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه الکترونیکی شدن خدمات یکی از راه‌ها برای ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف محسوب می‌شود، بیان کرد: جانفشانی که جانبازان و شهدا در میدان جنگ داشتند به هیچ وجه قابل جبران نیست اما سعی می‌کنیم در ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن عمل کنیم.
وی با اشاره به ضرورت وجود نگاه سیستمی در ادارات بنیاد، گفت: همه کارکنان بنیاد در هر حوزه‌ای که تخصص و فعالیت دارند باید در کنار هم باشند تا با نگاهی سیستمی به تعالی فکر و اندیشه رسید. از این‌رو همه کارکنان بنیاد باید به سمتی حرکت کنند که اندیشه و تفکر سازمانی تقویت شده و تغییرات لازم عملی شود.
میرمرادی با اشاره به اینکه افتخار می‌کنیم که بیش از 50 درصد کارکنان بنیاد از جامعه ایثارگر هستند، افزود: کارکنان بنیاد باید در راستای قانونمند بودن و اجرای قوانین همه توان خود را به کار گیرند. به این جهت باید گام‌ها و اقدامات هم موثر باشند و هم کارآمد، تا بهره‌وری در ارائه خدمات بنیاد خود را نشان دهد.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره تلاش برای حمایت از کارکنان بنیاد عنوان کرد: از طرفی نیز در تلاش هستیم تا شرایط مطلوبی برای کارکنان مهیا کرده و روحیه نشاط را در خانواده آنان نیز گسترش دهیم.
مدیرکل بنیاد استان زنجان نیز ضمن خیر مقدم گویی به مسئولان گفت: حضور مسئولان کشوری در بنیاد استان‌ها قدم مهمی است تا از تجارب و نظرات آنان در بهبود کیفیت خدمات استفاده شود.
علی کاظمی با بیان اینکه جامعه هدف بنیاد استان زنجان 50 هزار نفر را شامل می‌شود، افزود: کارکنان زحمت‌کش بنیاد استان زنجان با فعالیت‌های مستمر خود برای ارائه هر چه مناسب‌تر خدمات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر تلاش می‌کنند.
وی ادامه داد: در این مسیر باید با نگاهی متحول‌گرا آینده مناسبی را برای جامعه هدف بنیاد و همچنین کارکنان خدمتگذار داشته باشیم.
در بخشی از مراسم مرتضی حیدری یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به مدیحه سرایی پرداخت.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 192060
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...