الگوی مصرف اسلامی در زندگی شهدا و ایثارگران متبلور بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۴
حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی گفت : باید با تلاش جدی و مستمر الگوی مصرف اسلامی را که در زندگی شهدا و ایثارگران متبلور بود به جوانان ارائه کرد و از این طریق فرهنگ متعالی ایثار و شهادت را در سطح جامعه ترویج و تبیین نمود .
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز (چهارشنبه) 22 دی 95 جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی و به ریاست حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد استان برگزار شد .
حجت الاسلام عزیزی در این جلسه ضمن تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی تلاش در راستای تبیین سبک زندگی شهدا و ارائه الگوی مصرف ایشان به جامعه را از راهکارهای مهم و تاثیرگزار در نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی در سطح جامعه دانست .
وی گفت : باید با تلاش جدی و مستمر الگوی مصرف اسلامی را که در زندگی شهدا و ایثارگران متبلور بود به جوانان ارائه کرد و از این طریق فرهنگ متعالی ایثار و شهادت را در سطح جامعه ترویج و تبیین نمود .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی فرهنگ ازدواج ساده ، جلوگیری از اصراف و پرهیز از تجمل را نمونه هایی از سبک زندگی شهدا با الگوی مصرف اسلامی دانست .
در ادامه اعضای جلسه به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع جلسه پرداختند .
کد مطلب: 192066
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...