داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رييس بنياد ساوه:
شهید در مسابقه محبوبترین ها از صدر نشینان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۲
رییس بنیاد ساوه در محفل ديدار با والدين شهدا گفت:جهاد در راه خدا مراتب والایی داردو قطعا آن کسی که در راه خدا به شهادت رسیده جایگاهش بالاتر از تصورات ماست وشهید در مسابقه محبوبترین ها از صدر نشینان است.
 
به گزارش ایثارواحد "استان مرکزی" ،سیدمصطفی کشفی با ابراز خرسندی ازاینکه در حریم شهدا ودرمنزل شهدا توفیق حضور داردبا بیان اینکه خانواده شهدا اسوه ایثار و رشادت هستند و به ما روحیه مضاعف می دهند، افزود: بندگی و خدمت رسانی به شما عزیزان از وظایف تمامی مسوولان نظام است و خاواده معظم شهدا نیز ما را از دعای خیر خود محروم نکنند.
وي افزود:خانواده شهدا پرچمدار دینداری و ولایتمداری در جامعه هستند و عمق ارادت خود به اسلام و ارزشهای اسلامی را با تقدیم فرزندانشان نشان دادند و قدردانی از خانواده شهدا همواره وظیفه همه مسئولان و مردم بوده و هست و هیچگاه نباید این ستارگان نورانی از یادها بروندوهمه باید در خدمت رسانی به این عزیزان بکوشندواز هیچ کمکی دربغ ننمایندوقطعا  اجر خدمت به خانواده شهدا هزاران بار بالاتر است.
سید مصطفی کشفی در این دیدار ضمن آرزوی علو درجات و مقام برای شهدا ، برای خانواده شهدانیز از خداوند متعال اجر، ثواب و صبر روزافزون مسئلت کرد.
ایشان  افزود: انشا‌ءالله خداوند به ما توفیق دهد خدمتگزاران خوبی برای مردم ایران اسلامی و خانواده‌های گرانقدر شهدا و ادامه دهنده مسیر درست و شایسته آنان باشیم.
گفتني است اين ديدار عصر روز چهارشنبه 22 ديماه در منزل شهيد سيدعباس حسيني كه اخيرا در در گيري با تكفيريها در سوريه به شهادت رسيد با حضور سيد علي حسيني معاونت تعليم وتربيت ناحيه مقاومت بسيج واعضاي هيئت امناي ومسئول پايگاه اميرالمومنين(ع) وحسين پرهيزگار مسئول اقامه نماز فرمانداري انجام شد.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 192095
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...