داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رییس بنیاد ساوه:
گلزارهاي شهدا افق روشني براي نسلهاي آينده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶
رييس بنياد شهيد وامور ايثارگران شهرستان ساوه در بازديد از گلزارهاي شهدا ي روستاي الوسجرد گفت: گلزار شهدا نه تنها مامني براي خانواده‌هاي شهدا، كه سرچشمه و الهام‌بخش ديدگاه ها و افق آينده براي نسلهايي است كه در دوراني پس از حضور فيزيكي آن شهيدان زندگي مي‌كنند.
 
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي "،سيد مصطفي كشفي از روند پیشرفت فیزیکی گلزارهای شهدای در دست ساماندهی بازدید وبا اشاره به اینکه شهیدان هشت سال دفاع مقدس پرچمی برای استقلال وشرف این نظام هستند، اظهار داشت: صبر و بردباری خانواده های معزز شهدا، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.
اين مقام مسئول ضمن تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن شهدا و تداوم راه و هدف و آرمان آنها بر لزوم ترویج فرهنگ شهید و شهادت و ایثار و فداکاری در جامعه و انتقال آن به نسلهای آینده تاکید نموده وگفت عشق به امام و شهادت و همچنین معنویت و شجاعت آنها از جمله ی ویژگیهای شهیدان میباشد.
كشفي افزود:شهدا مظهر اقتدار و عظمت ملت بزرگ ایران هستند که با نثار جان خود انقلاب را از طوفان حوادث حفظ کردندو با نثار خون خود درس ایثار و ایستادگی را به ما آموختند.
 كشفي با اشاره به جمله حضرت امام خميني(ره) كه فرمودند: «شهدا امامزادگان عشقند كه مزارشان زيارتگاه اهل يقين است» تصريح کرد:  گلزارهاي شهدا موثرترين مكان مقدس براي  ترويج فرهنگ وايثاروشهادت هستند.
انتهاي پيام/
 

 
کد مطلب: 192098
 


 
 
 
 
جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی