داخلی صفحه اردبیل خبر
 
برنامه های کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر شهرستان بیله سوار اعلام شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر شهرستان بیله سوار با حضور فرماندار ، روسای ادارات و دانشگاه ها برگزار و نسبت به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی تصمیم گیری شد .
 
به گزارش ایثار واحداستان " اردبیل"، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در محل اداره بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان بیله سوار با حضور فرماندار ، بخشدار ، فرمانده سپاه ، روسای ادارت و دانشگاه ها روز چهارشنبه 22 دی 95 برگزارشد .
مسعود طوماری رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی  شهرستان بیله سوار ضمن خیر مقدم به مدعوین ، فرا رسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک و ارتحال آیت اله رفسنجانی عالم و مجاهد  نستوه و چهره تاریخ ساز انقلاب اسلامی و دلسوز مردم و یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفت.
وی در ادامه به بیان علل و اهداف  قیام مردم ایران به رهبری و هدایت پیامبر گونه حضرت امام خمینی (ره)  پرداخت و گفت : مردم در مقابل ظلم و ستم و دین ستیزی و فساد رژیم طاغوت و ستم شاهی پهلوی انقلاب و دست کشورهای استکبار را از کشور ایران کوتاه کردند. به برکت  خون شهدا با به ثمر نشستن انقلاب اسلامی جایگاه اصلی ایران اسلامی در زمینه های علمی، فرهنگی،سیاسی و اقتصادی در جهان تثبیت شد .
طوماری تصریح کرد : وظیفه ماست با تشریح و تبین دست آوردهای  انقلاب اسلامی و انتقال اهداف و سیاست ها و برنامه های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی به جوانان و نسل های آینده مانع نفوذ مجدد استکبار جهانی در ایران عزیز باشیم.
در ادامه  نسبت به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی در ایام اله دهه فجر بین اعضاء تبادل نظر و موارد پیشنهادی جهت ارائه به  ستاد دهه فجر شهرستان به تصویب رسید .
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 192103
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...