داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاداستان مرکزی :
شهدای مدافع حرم در تحقق وعده بزرگ الهی قرار گرفتند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳
مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران استان مرکزی گفت:شهدای مدافع حرم در تحقق وعده بزرگ الهی قرار گرفتند.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، حجت الاسلام والمسلمین حسن هنرمند در مراسم تشییع شهیدمدافع حرم گفت: همواره برای نسل جدید این پرسش بود که این شرایط برای ما هم به وجود بیاید ما میتوانیم بریم یا خیر، تا اینکه امروز شاهدیم اعلام می‌شود ما بیش از یک هزار شهید مدافع حرم را تقدیم اسلام کرده‌ایم.
وی با بیان اینکه وقتی پیکر‌های بی سر شهدایی را امروز در راه دفاع از حرم آل‌الله می‌بینیم، بی‌شک ما را به یاد عاشورا و شهدای کربلا می‌اندازد، افزود: حسرت لیبرال‌ها این است که یک شهید یا یک آدم بزرگ ندارند که به آن افتخار کنند.
هنرمند با تأکید بر اینکه رسانه‌ها وقتی خواستند خبر حادثه حله را اعلام کنند کلمه شهید را حذف و خبر را به گزارش خبرگزاری‌های دیگر زدند و شهدا را کشته نامیدند، اضافه کرد: همین رسانه‌ها زمان شهادت حاج حسین همدانی ایشان را نیز کشته نامیدند.
وی گفت: خناثان کسانی هستند که دنیایشان برایشان مهم است، کسی که اسلام را برای دنیایش می‌خواهد انتظار ندارید آن قدر ایثار کنند که از آنها کسی به شهادت برسد آنان تنها از یک چیز می‌ترسند آن هم این است که شهید ندارند.
هنرمند یادآور شد: رفرمیست‌ها و مدرنیست‌ها که نام اصلاحات و اعتدال را خراب کرده‌اند از همچون شهید همدانی‌ها می‌ترسند، زیرا حسین همدانی بود که در عرصه فتنه، هشت ماه تمام فتنه را در پایتخت خاموش کرد و توانست فتنه را مدیریت کند و نقشه هیلاری کلینتون و اوباما‌ها را در فتنه بر ملا کرد؛ با این توصیفات انتظار دارید از این شخصیت به عنوان شهید خطاب کنند.
وی با بیان این که در تمام پیکره صهیونیسم ها یک مرد مثل این شهدا نمی‌بینیم، اظهار کرد: امروز به خاطر ایستادگی ما شورای امنیت سازمان ملل برای نجات تروریست‌ها جلسه برگزار کرده است. ما امروز در مقابل یک سری دله دزد داعشی نایستاده‌ایم بلکه مقابل ژنرال‌های ناتو در حال ایستادگی هستیم.
وی تصریح کرد: حاصل  بیش از هزار شهید مدافع حرم که تا امروز تقدیم اسلام شده، باعث تثبیت وضعیت لبنان، جمع شدن ۷۰ تا ۸۰ درصد تکفیری‌ها از عراق و سوریه، تشکیل دولت انقلابی یمن و چندین دستاورد مهم دیگر است.
هنرمندافزود: خیلی‌ها روزگاری می‌خواستند کاری کنند که مزار حضرت علی و امام حسین نامعلوم بماند اما امروز می‌بینیم ۲۰ میلیون زائر پای پیاده برای زیارت این دو امام عزیز می‌روند.
وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم توانستند در عمل به همه اثبات کنند که تکفیری‌ها آب به آسیاب دشمنان می‌ریزند، ادامه داد: عده‌ای هم مدعی بودند مدافعان حرم به خاطر حقوق‌های آنچنانی رفتند، که البته باید بگویم در زمان ۸ سال دفاع مقدس نیز از این حرف‌ها زیاد بود.
وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از بزرگ‌ترین دستاورد‌های مدافعان حرم این بود که نگذاشتند تکفیری‌ها دستشان به حرم حضرت زینب و حضرت رقیه برسد.
گفتنی است شهید مدافع حرم سردار جعفری صبح روز پنج شنبه مورخ 23 دی ماه 95 در شهرستان دلیجان به خاک سپرده شد .
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 192106
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...