داخلی صفحه مرکزی خبر
 
معاون توسعه بنیاد مرکزی:
ايجاد اصل رضايت مندي و سرعت بخشي و دسترسي آسان از اهداف بنیاد است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰
معاون توسعه مدیریت بنیاد مرکزی گفت: ايجاد اصل رضايت مندي و سرعت بخشي به كار و دسترسي آسان به خدمات جامعه هدف از اهداف بنیاد است و مورد تاييد مسئولين بنياد مي باشد .
 
به گزارش ایثارواحد«استان مرکزی»، قربانعلی جدیدی به همراه رییس اداره آمار و فناوري اطلاعات  و كارشناس اداره امورکارکنان و پشتيباني از شهرستان خمين بازدید به عمل آوردند.این بازدید با هدف ارزیابی عملکرد شش ماهه دوم صورت گرفت.
جدیدی در حاشیه این بازدید با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی به جامعه هدف و در خصوص اجراي دولت الكترونيك و رعايت دقيق قوانين و مقررات به منظور تسريع در روند ارائه تسهيلات به جامعه هدف توضيحات مبسوطي ارائه نمودند كه هدف از استقرار دولت الكترونيك را سرعت بخشي به كارها در جهت بالا بردن ارتقاء سازمان عنوان نمودند كه سامانه بر خط نمونه اي از اين خدمات است .
ايشان فرمودند استقلال و پيروزي و عزت و ابروي امروز ما از ثمره خون شهداست و خدمت دربنياد شهيد را يك موهبت الهي دانست كه نصيب هركسي نخواهد شد و ازهمكاران خواست همچون گذشته دربرخورد باخانواده‌ها باصعه صدر و خوشرويي رفتارکنند.
همچنين عليرضا ساعدي رئيس بنياد شهيد اين شهرستان از تعامل بسيار خوب بنياد استان با شهرستان و همكاري صميمانه همكاران مجموعه بنياد استان و شهرستان تقدير و تشكر كرد
گفتنی است در پایان این بازدید رئیس و کارکنان بنیاد شهرستان خمين، مسائل و مشکلات کاری خود را به سمع معاون توسعه بنیاد مرکزی رساندند  و جدیدی ، دستورات لازم را برای رسیدگی به مشکلات صادر کرد.
 
 
کد مطلب: 192108