امنيت امروز منطقه مرهون ايثارگري شهدا و جانبازان است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲
مدير عامل منطقه آزاد شهرستان چابهار در ديدار از خانواده هاي شهدا و ايثارگران اين شهرستان گفت:امنيت امروز منطقه مرهون ايثارگري شهدا و جانبازان است.
 
به گزارش ايثار واحد سيستان و بلوچستان،دكتر كردي رييس هيئت مديره و مديرعامل منطقه آزاد چابهار بهمراه جمعي از معاونين و مديران سازمان منطقه آزاد و رييس بنيادشهيد و امور ايثارگران شهرستان چابهار از خانواده معظم شهدا و جانبازان ديدار نمودند.
كردي مدير عامل منطقه آزاد شهرستان چابهار ضمن تسليت بمناسبت ارتحال جانگداز حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني گفت:رحلت جانسوز حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني ،يار ديرين امام و رهبري و همراه راستين انقلاب اسلامي و پيوستن ايشان به مقتداي خويش حضرت امام خميني(ره)موجب تاثر و تالم گرديد و براي اين بزرگ مرد تاريخ نظام و انقلاب كشورمان آرزوي غفران الهي و براي خانواده ايشان صبر جميل را از خداوند منان خواستاريم .
وي همچنين افزود:اگر امروز ما در اسايش و رفاه زندگي مي كنيم و كشور ما از امنيت و استقلال قابل توجهي برخوردار است همه مرهون رشادت گري ها و ايثارو از خود گذشتگي شهدا و جانبازان مي باشد.
كردي گفت:شهدا و ايثارگران بدون هيچ واهمه اي به جبهه هاي حق عليه باطل رفتند و در مقابل دشمن ايستادگي كردند و به جهاد در راه خدا پرداختند و  دعوت حق را لبيك گفتند و به شهادت رسيدند وجانبازان عزيز ماهم كه در اين راه سختي هاي زيادي را متحمل شدند وامروزه شاهد آن هستيم كه دردهاي زيادي را بر اثر جراحت به دوش مي كشند و خوشابحالشان كه در اين امتحان الهي به سربلندي رسيدند.
کد مطلب: 192110
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...