داخلی صفحه اردبیل خبر
 
اطلاعیه
اطلاعیه بیمه عمر و حوادث خانواده های معظم شاهد و جانبازان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰
خانواده های معظم شاهد ، جانبازان و آزادگان سرافراز غیر شاغل تا تاریخ 15/11/95 با مراجعه به مرکز هاتف اداره بنیاد شهرستان ها نسبت به ثبت نام بیمه عمر و حوادث سال 96 اقدام کنند .
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با انتشار اطلاعیه از خانواده های عزیز شاهد ، جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز خواست تا تاریخ 15/11/95 با مراجعه به مرکز هاتف اداره بنیاد شهرستان ها نسبت به ثبت نام بیمه عمر و حوادث سال 1396 اقدام کنند .
 متن اطلاعیه :
" در اجرای ماده 46 قانون جامع ایثارگران به اطلاع خانواده های محترم شاهد ، جانبازان و آزادگان غیر حقوق بگیر بنیاد که شاغل در دستگاه های دولتی نبوده و نیز تحت پوشش بیمه عمر نمی  باشند می رساند که حداکثر تا تاریخ 15/11/95 با مراجعه به مرکز هاتف بنیاد  شهرستان های تحت پوشش خود و اخذ رمز عبور ، از طریق سایت ایثار به آدرس www.isaar.ir  نسبت به ثبت نام بیمه عمر و حوادث سال 96 اقدام نمایند در غیر اینصورت به منزله انصراف از تحت پوشش قرار گرفتن در پوشش بیمه ای عمر و حوادث بوده و ارائه این خدمت به آنان امکان پذیر نخواهد بود . "
انتهای پیام ./
 
 
کد مطلب: 192283