معاون بنیاد شهید انقلاب اسلامی خبر داد
برگزاري دومین شب شعر استانی شاهد و ایثارگر در یاسوج
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۰
معاون فرهنگی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دومین شب شعر استانی شاهد و ایثارگر همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در یاسوج خبر داد.
برگزاري  دومین شب شعر استانی شاهد و ایثارگر در یاسوج
 
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، احمد بهرامی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و طی ایام دهه مبارک فجر برنامه‌های متنوعی در قالب جشنواره‌ها، همایش‌ها و ... برگزار می‌کند.
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دومین شب شعر استانی شاهد و ایثارگر همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر یاسوج  خبر داد و افزود: این برنامه با حضور شعرای استانی، خانواده‌های شهدا و ایثارگران در تاریخ 20 بهمن و در محل سالن اجتماعات اداره‌کل بنیاد شهید برگزار می‌شود.
بهرامی با بیان اینکه در شب شعر انقلاب شعرا آثار و اشعار خود را در زمینه انقلاب قرائت خواهند کرد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این برنامه، آشنایی نسل جوان و نوجوان با انقلاب اسلامی و چگونگی روند پیروزی انقلاب به رهبری حضرت امام(ره) است.
این مسؤول در ادامه افزود: علاقمندان می‌توانند آثار خود را 12 بهمن به نشانی اداره هنری، اسناد و انتشارات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال کنند.

وی با بیان این که بنیاد شهید و امور ایثارگران در کنار همه کارها و اقدامات خود برنامه‌های فرهنگی متعدد و متنوعی هم دارد تصریح کرد: این برنامه‌ها شامل حال جامعه ایثارگری استان می‌شود.
معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در همه مناسبت‌های دینی و ملی که در طول سال برگزار می‌شود از جمله در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی این برنامه‌ها را برای جامعه هدف خود برگزار می‌کنیم.
وی با اشاره به این که دهه فجر انقلاب اسلامی سرآغاز و مطلع پیروزی انقلاب است و باید به خوبی و با برگزاری برنامه‌های خوب فرهنگی برگزار شود خاطرنشان کرد: نقش اصحاب رسانه در اطلاع‌رسانی برنامه‌های فرهنگی دهه فجر انقلاب اسلامی برجسته است. 
کد مطلب: 192401