همایش تجلیل از اساتید ممتاز شاهد و ایثارگر حوزوی برگزار می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۸
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری همایش تجلیل از اساتید ممتاز شاهد و ایثارگر حوزوی در روز پنج شنبه 30 دی ماه 95 در شهر مقدس قم و در جوار حرم مطهر حضرت معصومه (س) خبر داد.
همایش تجلیل از اساتید ممتاز شاهد و ایثارگر حوزوی برگزار می شود
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام سید حسن مؤذنی با اعلام این خبر، افزود: این همایش با حضور مسئولین عالی رتبه بنیاد شهید و امور ایثارگران و حوزه های علمیه، اساتید و علمای حوزه، طلاب شاهد و ایثارگر و تعدادی از خانواده های محترم شهدای مدافع حرم برگزار و طی آن از جایگاه و تلاش علمی 15 تن از اساتید ممتاز شاهد و ایثارگر حوزوی سراسر کشور تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد با اشاره به مهمترین محورها و اهداف این همایش، اظهار کرد: شناسایی و معرفی اساتید موفق شاهد و ایثارگر حوزوی به جامعه علمی کشور، افزایش انگیزه تحصیلی و تجلیل از این عزیزان، مهمترین اهداف اجرای این همایش است.
رییس ستاد برنامه ریزی طرح شاهد، افزود: اجرای این همایش در پانزدهمین جلسه ستاد مرکزی شاهد حوزوی به تصویب رسیده است و امیدواریم با تعاملات فی مابین بنیاد و مدیریت حوزه های علمیه و تلاش های صورت گرفته شاهد ارتقای همه جانبه طلاب معزز شاهد و ایثارگر و تحقق فرمان حضرت امام خمینی(قدس سره) در زمینه تعلیم و تربیت این عزیزان باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 192619