آغاز فراخوان جذب هیئت علمی واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۹
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: چهارمین فراخوان جذب هیئت علمی واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در بهمن ماه 1395 آغاز می شود.
آغاز فراخوان جذب هیئت علمی واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد
 
به گزارش «ایثار»، محمد علی فقیه اظهار داشت: با توجه به اینکه فراخوان یاد شده از دوم بهمن ماه شروع می شود لذا دانشجویان و متقاضیان شاهد و ایثارگر واجد شرایط می توانند به سایت حوزه «علوم پزشکی» دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس jazb.med.iau.ir مراجعه و نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند.
وی در ادامه افزود: حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از بین دارندگان مدارک دکتری تخصصی (Ph.D)، بورد تخصصی و فوق تخصصی با اولویت جذب نخبگان و استعدادهای درخشان در رشته‌های گروه علوم پایه پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی و بالینی و استثنائاً مدرک کارشناسی ارشد در رشته های پرستاری و مامایی (با در نظر گرفتن شرایط خاص)، با رعایت مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و پس از تأیید صلاحیت علمی و عمومی متقاضیان به صورت عضو هیئت علمی پیمانی جهت واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور دعوت به همکاری می‌‌نماید.
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطر نشان ساخت: در این فراخوان امکان سه رشته محل (اولویت) برای داوطلبان فراهم است و متقاضیان واجدشرایط می توانند تقاضای خود را ثبت و حداکثر تا سه درخواست را در رشته محل های مورد نظر انتخاب کنند.
مدیرکل آموزش در پایان یاد آور شد: برابر بند (ز) ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه و ماده 71 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی مکلفند حداقل ده درصد (۱۰%) اعضای هیئت علمی مورد نیاز خود را از بین جامعه ایثارگران مشمول جذب کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 192976