ثبت نام چهل و چهارمین آزمون دستیاری دانشگاه های علوم پزشکی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲
چهل ‌و چهارمین دوره آزمون دستیاری پزشکی، ۱۴ اردیبهشت ۹۶ به ‌طور همزمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می‌شود.
ثبت نام چهل و چهارمین آزمون دستیاری دانشگاه های علوم پزشکی
 
به گزارش «ایثار»، داوطلبان شرکت در این آزمون تا 10 بهمن ماه 95 فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت به نشانی http://sanjeshp.ir  در این آزمون ثبت‌نام کنند.
با توجه به زمان اعلام شده، توصیه می شود تمام داوطلبان شاهد و ایثارگر واجد شرایط قبل از ثبت‌نام، دفترچه راهنمای  شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال 96 را که بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت منتشر شده است، با دقت مطالعه کنند.
این آزمون طبق قوانین و مقررات موجود (براساس مصوبات شورای آموزش پزشکی تخصصی و قانون برقراری عدالت آموزشی و اصلاحیه آن مصوب مجلس شورای اسلامی) و مطابق مندرجات این راهنما برگزار خواهد شد.
همچنین ظرفیت پذیرش در دوره دستیاری تخصصی پزشکی برای سال آینده کاهش نخواهد یافت و ظرفیت پذیرش در این آزمون، اردیبهشت ماه سال 96 از سوی دانشگاه‌ها به وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.
گفتنی است، در چهل‌و چهارمین دوره آزمون دستیاری پزشکی نیز همانند سنوات گذشته به کسانی اجازه انتخاب رشته / ‌محل داده می شود که از حداکثر ۶۰۰ نمره خام آزمون، نمره ۱۵۰ را کسب کرده باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 193068