3 هزار دیدار از خانواده شهدا و جانبازان چهارمحال و بختیاری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال وبختیاری گفت: مسئولان این استان امسال در قالب طرح سپاس 3 هزار بار از خانواده شهداء این استان دیدار کرده اند.
 
فریبرز نجفی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح به منظور سرکشی و دیدار با خانواده شهداء و ایثارگران و تجلیل از خانواده آنان به صورت دوره ای برگزار می شود.
وی سرکشی و بازدید از خانواده شهدای فجرآفرین (شهدای انقلاب) و یادواره شهدای انقلاب را از مهمترین برنامه های دهه فجر امسال عنوان کرد و گفت: همه ساله یک طرح ویژه سرکشی از خانواده شهدا از 22 بهمن تا 22 اسفندماه از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان ها اجرا می شود.
وی افزود: خدمت به خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان به عنوان سرمایه های معنوی انقلاب و ملت اقدامی فرهنگی و ارزشمند است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال وبختیاری از برگزاری 60 عنوان برنامه در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: میهمانی لاله ها همزمان با سراسر کشور و نواختن زنگ انقلاب در مدارس و مهدهای کودک، برگزاری یادواره شهدای انقلاب و رونمایی از مجموعه آثار چند رسانه ای شهداء از مهمترین برنامه های پیش بینی شده دهه فجر امسال است.
نجفی با اشاره به اینکه در طول دوران دفاع مقدس 2 هزار و 400 شهید از استان چهارمحال وبختیاری تقدیم نظام جمهوری اسلامی شده است، گفت: 6 شهید استان از شهدای انقلاب (فجرآفرین) هستند.
خبرنگار: سمیه پناهنده**انتشاردهنده: جهانبخش صفری دهکردی
7360/6021
 
انتهای پیام /* 
کد مطلب: 193280
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...