داخلی صفحه اردبیل خبر
 
فرماندار خلخال:
نقش مردم خلخال در پیروزی انقلاب اسلامی بی‌نظیر است/
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰
7 بهمن ماه سالروز قیام مردم خلخال، علیه رژیم ستم‌شاهی است فرماندار شهرستان خلخال گفت: نقش مردم خلخال در پیروزی انقلاب اسلامی مثال‌زدنی و هفتم بهمن سالروز قیام مردم خلخال بر علیه رژیم ستم‌شاهی است.
 
farsnews farsnews
گروه : استانها
حوزه : اردبیل
شماره : ۱۳۹۵۱۱۰۵۰۰۱۷۸۸
تاریخ : ۹۵/۱۱/۰۵ - ۲۱:۱۸
فریدون بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: نقش مردم خلخال در پیروزی انقلاب اسلامی بی‌نظیر و مثال‌زدنی است و این مردم در هفتم بهمن ماه 1357 جز اولین شهرستان‌ها در مبارزه بر علیه رژیم ستم شاهی بودند و شهادت شهید مظفر عزیز گواه این مدعا است.
وی گفت: این نقش در هفتم بهمن ماه به اوج خود رسید و مبارزات مردم خلخال نتیجه داد.
فرماندار شهرستان خلخال بیان کرد: مردم خلخال در راستای پیروزی انقلاب اسلامی اولین شهید انقلاب «شهید مظفر عزیزی»را در هفتم بهمن ماه 1357 تقدیم انقلاب اسلامی کردند که این شهید نماد مقاومت مردمی و پایبندی به آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران است.
بابایی گفت: مردم ولایتمدار خلخال قبل از انقلاب اسلامی در قالب مبارزات مردمی و پس از آن در هشت سال دفاع مقدس و تثبیت انقلاب بیش از 500 شهید سرافراز تقدیم استواری انقلاب اسلامی کرده‌اند که از این تعداد هفت سردار شهید الگوی رزمندگان و بسیجیان شهرستان خلخال هستند.
رئیس شورای تامین شهرستان خلخال افزود: این مردم نشان دادند که هنوز پای آرمان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده و با صبوری و تبعیت از مقام ولایت دشمنان این کشور را ناکام گذاشتند.
بابایی عنوان کرد: ویژه برنامه گرامیداشت هفتم بهمن ماه سالروز قیام مردم خلخال و شهدای سه ماهه چهارم روز پنجشنبه در خلخال برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ 3356/ر20/
 
کد مطلب: 193361
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...