داخلی صفحه اردبیل خبر
 
با حضور کارگروه ایثار و شهادت مسؤولان به مقام نخستین شهید انقلاب در خلخال ادای احترام کردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۹
همزمان با هفتم بهمن ماه و گرامیداشت سالروز شهادت مظفر عزیزی، اعضای کارگروه ایثار و شهادت شهرستان خلخال به مقام شامخ این شهید ادای احترام کرد.
 
farsnews
گروه : استانها
حوزه : اردبیل
شماره : ۱۳۹۵۱۱۰۶۰۰۰۵۵۶
تاریخ : ۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۴
 
 به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، صبح امروز همزمان با قیام مردمی مردم ولایتمدار خلخال در هفتم بهمن ماه 1357 و گرامیداشت سالروز شهادت شهید مظفر عزیزی نخستین شهید انقلاب خلخال کارگروه ایثار و شهادت شهرستان خلخال با حضور در منزل شهید مظفر عزیزی به مقام شامخ این شهید ادای احترام کردند.
در این مراسم امام جمعه خلخال با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظفر عزیزی و تاریخ مبارزات مردم خلخال اظهار کرد: زحمات این شهید در مبارزات علیه رژیم ستم‌شاهی ستودنی است.
در این مراسم فرماندار خلخال نیز در سخنانی با تجلیل از صبوری خانواده معظم شهید عزیزی بیان کرد: صبوری و انقلابی‌گری این خانواده شهید افتخاری بزرگ برای مردم خلخال است و مردم خلخال به داشتن شهید مظفر عزیزی به عنوان نخستین شهید انقلاب از جنوب استان اردبیل افتخار می‌کنند.


در این مراسم عباس عزیزی فرزند شهید مظفر عزیزی نیز از زحمات مسؤولان شهرستان و نامگذاری روز هفتم بهمن ماه در سالروز شهید مظفر عزیزی به نام سالروز قیام مبارزات مردم خلخال در پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، از سوی کارگروه ایثار و شهادت شهرستان خلخال با اهدای لوح سپاس از مقام شامخ این شهید انقلاب تجلیل و با قرائت فاتحه یاد و خاطره این شهید گرامی داشته شد.
انتهای پیام/3356/ی20/
 
کد مطلب: 193380
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...