داخلی صفحه همدان خبر
 
سردار فضلي در همدان تأکيد کرد:
روحيه انقلابي عامل اصلي پيروزي ايران اسلامي
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷
جانشين رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: عامل اصلي پيروزي انقلاب اسلامي برخورداري از روحيه انقلابي است که اين مهم در انديشه و نگاه مقام معظم رهبري از جايگاه و اهميتي ويژه برخوردار است.
روحيه انقلابي عامل اصلي پيروزي ايران اسلامي
 
ایثار همدان به گزارش هگمتانه به نقل از روابط عمومي سپاه انصارالحسين(ع) استان همدان، سردار علي فضلي در يادواره 250 شهيد گرانقدر پايگاه زينبيه همدان با تأکيد بر گراميداشت ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس اظهار کرد: شهيدان بر گردن تک تک ما حقي بسيار بزرگ دارند و اگر توفيق داشته باشيم بايد براي يک يک اين شهداي عزيز يادواره و مراسم برگزار و آنان را به عنوان الگو به جوانان معرفي کنيم. 
وي با بيان اينکه انقلاب اسلامي در آستانه سي و هشتمين سالگرد پيروزي خود قرار دارد، گفت: اين انقلاب بزرگ با مجاهدت امام راحل(ره)، علما، روحانيان، شهيدان و حضور مردم در صحنه پيروز شد و اصالت‌هاي خود را حفظ کرد و تاکنون با پايداري و استقامت در برابر دشمنان به راه خود ادامه داده است.
جانشين رئيس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينکه انقلاب اسلامي داراي سه شاخصه مهم اصل ولايت فقيه، قانون اساسي و نيز دشمن‌ستيزي است، گفت: ملت ايران از امام خميني(ره) آموخته است که در برابر هيچ دشمني نبايد سر تعظيم فرود آورد و با همين روحيه در مسير خود موفق بوده است.
سردار فضلي با اشاره به تأکيدات رهبر انقلاب اسلامي در سال‌هاي اخير درباره حفظ روحيه انقلابي و انقلابي‌گري گفت: تجليل از روحيه انقلابي و انقلابي‌گري وظيفه و رسالتي مهم است.
وي با اشاره به برخي فرمايشات رهبر معظم انقلاب درباره گفتمان و روحيه انقلابي‌گري افزود: عامل اصلي پيروزي انقلاب اسلامي برخورداري از روحيه انقلابي است که اين مهم در انديشه و نگاه مقام معظم رهبري از جايگاه و اهميتي ويژه برخوردار است.
سردار فضلي با بيان اينکه 250 شهيد گرانقدر پايگاه زينبيه در عمليات‌هاي مختلف حماسه آفريدند و حضوري پرشور داشته‌اند، گفت: يکي از اين عمليات‌هاي غرور آفرين عمليات والفجر 8 بود که در 20 بهمن سال 1364 انجام شد.
وي با بيان اينکه براي عمليات والفجر 8 بيش از 6 ماه برنامه‌ريزي و کار شناسايي انجام شده بود، گفت: از مهمترين اهداف اين عمليات از کار انداختن ماشين جنگي دشمن، وارد کردن تلفات سنگين به ارتش دشمن و نيز ساقط کردن پايگاه موشکي دشمن بود.
سردار فضلي با اشاره به رشادت‌هاي رزمندگان لشکر 32 انصارالحسين(ع) در عمليات والفجر 8 گفت: در اين عمليات مهم که 70 شبانه روز به‌طول انجاميد رزمندگان فقط با خدا معامله کردند و با مدد گرفتن از حضرت زهرا(س) و ائمه توانستند بر دشمن پيروز شوند.
جانشين رئيس سازمان بسيج مستضعفين با اعلام اينکه 90 درصد رزمندگان حاضر در عمليات والفجر 8 از بسيجيان بودند، گفت: بسيجيان با اطاعت از ولي امر و با روحيه انقلابي‌گري در برابر دشمن سينه سپر کردند و هم‌اکنون نيز با همان روحيه در دفاع از حرم آل ا... در مقابل دشمنان ايستاده‌اند.
در اين يادواره که در حسينيه امام خميني(ره) همدان و باحضور پرشور اقشار مردم مؤمن برگزار شد علاوه بر اجراي برنامه‌هاي مداحي و خاطره‌گويي، ياد و خاطره شهيدان آتش‌نشان نيز گرامي داشته شد.
کد مطلب: 193885
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...