داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: بزرگترین دست آورد "شهدا" انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۱
در مراسم میهمانی لاله ها در کرمانشاه حجت الاسلام عسگری گفت: آنچه برای ما مهم است ادامه دادن راه شهدا و الگو گرفتن از سیره شهداست.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: بزرگترین دست آورد "شهدا" انقلاب اسلامی است
 
به گزارش ایثار"واحد کرمانشاه" مراسم با شکوه میهمانی لاله ها صبح امروز پنج شنبه 14 بهمن ماه 95 همزمان با سراسر کشور در گلزار مطهر شهدای باغ فردوس کرمانشاه و با حضور گسترده خانواده های معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد.
در این مراسم که فرماندار، جمعی از مسئولین ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، یاد و خاطره تمامی شهدای والامقام بویژه شهدای گرانقدر دوران انقلاب را گرامی داشت.
حجت الاسلام عسگری گفت: مردم ایران در طول تاریخ انقلاب، نقش اصلی و اساسی خود را به خوبی ایفا کرده و با تبعیت از فرامین امام راحل(ره) به عنوان محور این مبارزات، بسیاری از گردنه های سخت انقلاب را با موفقیت پشت سر گذاشتند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: به شهادت همه منصفان جهان، انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در طول تاریخ انقلابی بی نظیر بود چرا که تنها انقلابی است که یک ملت با دست خالی و بدون اتکای به قدرت های شرق و غرب، به رهبری یک مرجع دینی و فقط با توکل بر خدای متعال به جنگ دشمن تا بن دندان مسلح رفت و در این جنگ نابرابر هم پیروز شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: امروز آنچه برای همه ما مهم است ادامه دادن راه شهدا و الگو گرفتن از سیره، روش و سبک زندگی شهداست، لذا ما باید ادامه دهنده راه شهدای گرانقدر که راه دین، قرآن، ائمه و انبیاء الهی علیهم السلام است باشیم و این مهم با مراجعه به وصایا و آثار به جای مانده از شهدا دست یافتنی و امکان پذیر است.
حجت الاسلام عسگری در پایان با اشاره به این که راه شهدا  در واقع  بیانگر فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی، امر به معروف و نهی از منکر، خیر خواهی برای مردم و خدمت خالصانه بوده است، بزرگترین دست آورد شهدا را به بار نشست درخت پربار انقلاب اسلامی دانست.
در ادامه این مراسم شرکت کنندگان با حضور بر مزار شهدای گرانقدر ضمن غبارروبی، قرائت فاتحه و نثار گل، به مقام والای شهدای گرانقدر ادای احترام کردند.
گفتنی است : نظیر این مراسم در گلزار های مطهر شهدا در شهرستان های تابعه استان و با حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، ائمه جمعه، فرمانداران، بخشداران، مسئولین محلی و اقشار مختلف مردم با شکوه خاصی برگزار شد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 194242
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...