معاون بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
آمادگی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد در همکاری اجرای مطلوب فیلم سربازخانه خانم‌ها
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی بنیاد شهید استان در همکاری اجرای مطلوب فیلم سربازخانه خانم‌ها خبر داد.
آمادگی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد در همکاری اجرای مطلوب فیلم سربازخانه خانم‌ها
 
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، عصر امروز با حضور مسؤولان استانی و شورای فیلم سربازخانه خانم‌ها به کارگردانی محسن کیانی کارگردان کهگیلویه و بویراحمد در اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی کلید خورد‌.
احمد بهرامی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بنیاد شهید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت می‌کند و تاکنون در این خصوص گام‌های خوبی برداشته است.
بهرامی با اشاره به برنامه‌های متعدد دهه فجر در سطح کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: در اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی رژه موتوری از فرودگاه به سمت گلزار شهدا، عطرافشانی قبور مطهر شهدا و نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس را داشتیم.
این مسؤول در ادامه با اشاره به موضوع فیلم سربازخانه خانم‌ها اذعان کرد: موضوع فیلم را به بنیاد شهید اعلام کردیم که با توجه به سیاست بنیاد شهید در این راستا همکاری‌ لازم را با مجموعه این فیلم خواهیم داشت.
وی تصریح کرد: بخش وسیعی از فعالیت‌های که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید صورت گیرد به حوزه هنر برمی‌گردد لذا تهیه این فیلم با ماهیت دفاع مقدس می‌تواند در این خصوص موثر واقع شود‌.
بهرامی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس اتفاقات متعددی رخ داد: اذعان کرد: با توجه به اتفاقات صورت گرفته در دوران هشت سال دفاع مقدس می‌توان تا سالیان سال در این خصوص فیلم تهیه کرد.
این مسؤول تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد آمادگی دارند همکاری‌های لازم را در حوزه امنیتی و فضا و...داشته باشد.
بهرامی تاکید کرد: بازیگران فیلم سربازخانه خانم‌ها تلاش کنند که نقش زنان در دوران دفاع مقدس برجسته و به نحو مطلوب اجرا شود.
وی تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد به نسبت جمعیت بیشترین اعزامی را به جبهه‌های جنگ داشت لذا انتظار می‌رود که عوامل فیلم سربازخانه خانم‌ها به نحو مطلوب به این موضوع بپردازند.
کد مطلب: 194451
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...