19000 گلزار شهدا در سراسر کشور عطرافشانی می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸
مراسم میهمانی لاله‌ها در آستانه فرا رسیدن سـی و هـشـتـمـین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرورآفرین انقلاب اسلامی در بیش از 19 هزار گلزار شهدا در شهرها، شهرستان‌ها و روستاهای سراسر کشور برگزار می‌شود.
19000 گلزار شهدا در سراسر کشور عطرافشانی می‌شود
 
به گزارش «ایثار» چــهـاردهـم بـهمن مـاه هـمزمان با سومــین روز و نخستین پنج‌شنبه از ایــام‌الله دههٔ مبارک فـجـــــر انــقلاب اســلامـی که با عنوان «انقلاب اسلامی، ایمان، جهاد و شهادت» نامگذاری شده است، در مراسم میهمانی لاله‌ها در بیش از 19 هزار گلزار شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی در سراسر کشور و 380 گلزار استان تهران، مزار شهدای گلگون‌کفن عطرافشانی و گلباران و گلریزان می‌شود.
در آستانه فرارسیدن سـی و هـشـتـمـین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرورآفرین انقلاب اسلامی و انفجار نور و در لاله‌خیزترین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر به پاس جانفشانی‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران انقلاب اسلامی و مدافعین حرم و خانواده‌های معظم و صبور از عموم مردم دعوت شده است در مراسم «میهمانی لاله‌ها» شرکت کنند.
در این مراسم پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران قرائت خواهد  شد.
این مراسم در گلزار شهدای ادیان توحیدی با حضور سردار انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران و در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) تهران با حضور حجت الاسلام مؤذنی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد برگزار می‌شود.
مراسم میهمانی لاله‌های از ساعت 14 روز پنج‌شنبه 14 بهمن ماه سال جاری در بیش از 19 هزار گلزار شهدای کشور و به صورت شاخص در گلزار بهشت‌زهرا (س) سالن دعای ندبه و بر سر مزار شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نماد ملی گلزار شهدای شهری، گلزار مطهر شهدای امامزاده هاشم رشت به عنوان نماد گلزار شهدای روستایی با 57 شهید، گلزار مطهر شهدای وادی‌الرحمه شهرستان ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان به عنوان نماد گلزار شهدای اهل تسنن و در آرامگاه شهدای کلیمیان به عنوان نماد گلزار شهدای پیروان ادیان توحیدی ویژه گرامیداشت شهدای اقلیت‌های دینی و ادیان الهی به منظور زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی، گرامیداشت نام و راه روشن شهدا و ادای احترام و تجلیل از مقام شامخ و رفیع آنان برگزار شده و با حضور معنوی و گستردهٔ خانواده‌های معظم و معزز شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران انقلاب اسلامی و مدافع حرم و مردم شریف و مؤمن و جوانان برومند ایران اسلامی از آحاد و اقشار مختلف مردم مزار این شهیدان گلباران خواهد شد.
در پایان مراسم مزار شهدا، عطرافشانی‌شده و بالگردهای نیروهای مسلح گلزار شهدا و آحاد و صنوف گوناگون مردم و خانواده‌های شهدا را گلریزان می‌کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 194671
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...