اعلام تاريخ‌ ثبت‌نام‌ و شرکت در‌ آزمون‌ سراسري‌ سال 1396
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۹
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای خطاب به داوطلبان شاهد و ایثارگر‌ متقاضي‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسري‌ سال 1396، در خصوص تاريخ‌ ثبت‌نام‌ و شرکت در‌ این آزمون‌ توضیح داد.
اعلام تاريخ‌ ثبت‌نام‌ و شرکت در‌ آزمون‌ سراسري‌ سال 1396
 
به گزارش «ایثار»، متن اطلاعیه اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران به این شرح است:
به ‌اطلاع‌ کليه‌ داوطلبان شاهد و ایثارگر‌ متقاضي‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسري‌ سال 1396 ‌ مي‌رساند که ثبت‌نام براي شرکت در آزمون مذکور از روز سه شنبه 19 بهمن ماه 95  منحصراً از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش به نشاني: www.sanjesh.org آغاز مي‌شود و در روز پنجشنبه بيست و هشت بهمن ماه‌ 1395 پايان مي‌پذيرد.
کليه‌ داوطلبان شاهد و ایثارگر‌ متقاضي‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسري‌ سال 1396 براي‌ دوره‌هاي‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نيمه حضوري، مجازي، پرديس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌، دانشگاه‌ پيام‌نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيرانتفاعي‌ و غيردولتي‌ در زمانهای تعیین شده نسبت به ثبت‌نام براي شرکت در آزمون مذکور اقدام نمایند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است : لازم به تاکيد است متقاضيان تحصيل در آن دسته از کدرشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي که پذيرش آنها به روش با آزمون صورت مي‌گيرد، توجه داشته باشند از آنجا که پذيرش در اين قبيل رشته‌هاي دانشگاه مذکور نيز از طريق همين آزمون صورت خواهد گرفت، لذا ضرورت دارد که متقاضيان در آزمون سراسري سال 1396 ثبت‌نام و در تاريخ مقرر در جلسه آزمون شرکت کنند.
در پایان این اطلاعیه آمده است: دفترچه راهنما و اطلاعيه تکميلي، همزمان با شروع ثبت‌نام در آزمون مذکور از تاريخ 19 بهمن ماه 95 در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش قابل دسترسي خواهد بود و آزمون سراسري سال 1396 در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 15 و 16 تیرماه 96 برگزار مي‌شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 194672
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...