داخلی صفحه تهران خبر
 
«روایت ناتمام» شهید منصور ستاری بازخوانی می‌شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳
آئین معرفی کتاب «روایت ناتمام» (زندگی و اندیشه‌های شهید منصور ستاری به روایت خود شهید و خانواده و دوستان) در فرهنگسرای معرفت برگزار می‌شود.
«روایت ناتمام» شهید منصور ستاری بازخوانی می‌شود
 
به گزارش ایثار تهران به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای معرفت، در این مراسم که با حضور خانواده معظم فرمانده شهید نیروی هوایی ارتش و جمعی از فرماندهان پیشین نیروی هوایی برگزار می‌ شود. رضا رسولی نویسنده کتاب و کامران شرفشاهی منتقد ادبی به معرفی کتاب روایت نا تمام خواهند پرداخت.
بر اساس این گزارش در این آیین علاوه بر نویسنده کتاب همسر شهید و جمعی از همرزمان آن شهید سعید به ارائه خاطرات خود از مغز متفکر نبرد هوایی کشور پرداخته و در پایان در حضور مجتبی رحماندوست نماینده سابق مجلس و حجت الاسلام دکتر یحیی صالح نیا امام جمعه غرب تهران از مقام شامخ خانواده شهدا و جانبازان نیروی هوایی تجلیل می‌شود.
معرفی این کتاب رضا رسولی که به سعی انتشارات روایت فتح منتشر شده با همکاری کانون خلبانان بازنشسته، حوزه ۱۰۲ توحید و شهرداری منطقه ۵ صورت می گیرد.
علاقمندان برای شرکت دراین مراسم می‌توانند روز چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ می توانند به فرهنگسرای معرفت واقع در شهران، بالاتر از بزرگراه شهید همت مراجعه کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 195170