داخلی صفحه تهران خبر
 
استودیو فرهنگسرای فناوری اطلاعات به نام شهید مدافع حرم نامگذاری شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۲
استودیو فرهنگسرای فناوری اطلاعات همزمان با اولین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم، تقی ارغوانی به نام این شهید نامگذاری شد.
استودیو فرهنگسرای فناوری اطلاعات به نام شهید مدافع حرم نامگذاری شد
 
به گزارش ایثار تهران به نقل از تسنیم، همزمان با اولین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم«تقی ارغوانی» استودیو فرهنگسرای فناوری اطلاعات با حضور محمود صلاحی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و خانواده شهید ارغوانی به نام این شهید نامگذاری شد.
در این مراسم محمود صلاحی عزت و سربلندی  مردم ایران را نتیجه جان فشانی شهدای مدافع حرم دانست و  با تاکید بر جایگاه رفیع شهیدان مدافع حرم, اظهار کرد: در طول تاریخ منفورتر از گروه تروریستی داعش وجود نداشته است.هدف این گروه ایران بوده و امروز شهیدان مدافع حرم با رشادت‌های خود امنیت و صلح را در کشور برای ما به ارمغان آورده‌اند.
وی توجه به خانواده شهدا را از وظایف نهادهای مختلف کشور دانست و افزود: هیچ چیز مهم‌تر از جان یک انسان نیست که شهیدان جانشان را برای امنیت کشورشان تقدیم کردند و موجب سرافرازی و سربلندی ایران هستند.
استودیو شهید مدافع حرم، تقی ارغوانی در دو زمینه ضبط صدا و تصویر فعالیت دارد. این استودیو با مجهز شدن به سیستم Black magic  با سه دوربین و میز ATEM  و Hyper Deal   قابلیت ضبط با فرمت 4k که در حال حاضر به روزترین سیستم ضبط کنونی است را داراست. سیستم نورهای ترکیبی سرد و گرم که از دو دستگاه  cool light و هشت دستگاه نورشکن 800 وات تشکیل شده است. سیستم صدابرداری این استودیو قابلیت ضبط نریشن، برنامه های رادیویی، دوبله و نمایش های چند نفره را دارد.ضبط برنامه های متعدد رادیویی و تلویزیونی، برنامه‌های آموزشی و کمک آموزشی، تهیه کتاب‌های صوتی از جمله فعالیت‌هایی است که در استودیو شهید تقی ارغوانی انجام می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 195172
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...