داخلی صفحه تهران خبر
 
دیدار با 15 هزار مادر شهید در هفته پایانی سال
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۱
مسوول روابط عمومی ستاد طرح بین المللی «مادران آسمانی» از دیدار با 15 هزار مادر شهید از جمله مادران شهدای مقاومت اسلامی عراق، لبنان و سوریه در هفته پایانی سال خبر داد.
دیدار با 15 هزار مادر شهید در هفته پایانی سال
 
به گزارش ایثار تهران، «علی خاکی» مسوول روابط عمومی ستاد طرح بین المللی «مادران آسمانی» در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس از اجرای طرح «مادران آسمانی» در هشتمین سال خود خبر داد و اظهار داشت: این طرح در هفته پایانی سال جاری و در ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) به منظور تقدیر و تجلیل از مادران شهدا اجرا می‌شود و جوانان مومن و انقلابی به نیابت از شهیدان به دیدار مادران شهدا می‌روند.
خاکی تصریح کرد: در برنامه بازدید از مادران شهدا که از امسال قرار است در شهرستان‌های سراسر کشور برگزار شود، مسوولان کشوری و لشکری حضور خواهند داشت و طبق برنامه ریزی ها در مجموع از 15 هزار مادر شهید در کل کشور و برخی از کشورهای مقاومت قدردانی می‌شود، که در این راستا با تقدیم گل، لوح یادبود و هدایایی به مادران شهدا از آنان تقدیر خواهد شد.
وی با بیان اینکه از سال گذشته طرح دیدار با مادران شهدا در کشورهای عراق و لبنان اجرا شده است، گفت: قرار است امسال این طرح در کشور سوریه نیز اجرا شود و تیمی از ایران با شناسایی خانواده‌های شهدای مقاومت به این سه کشور اعزام و ضمن تقدیم هدیه، سلام گرم خواهران و برادران ایرانی را به خانواده های شهدا برسانند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 195178