داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
جشن بزرگ انقلاب در دبیرستان پسرانه شاهد بندرعباس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۹
جشن بزرگ انقلاب در دبیرستان پسرانه شاهد بندرعباس
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز سه شنبه 19 بهمن ماه 95 تقارن با هشتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر مراسم جشن انقلاب در دبیرستان پسرانه شاهد با حضور پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان – زرنگاری معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید هرمزگان – فتح ابادی رئیس بنیاد شهید شهرستان بندرعباس - بهرامی رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس با قرائت تلاوت آیات چند از کلام الله مجید – سرود جمهوری اسلامی آغاز گردید .
پاکدامن در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر گفت : استان هرمزگان در دوران اوایل انقلاب 7 شهید تقدیم انقلاب در سراسر ایران بود که همچون دیگر رزمندگان و مجاهدان از جان گذشته لحظه ای آرام و قرار نداشتند و مدام برای آگاهی دادن مردم شب و روز در تلاش بودند و این عزیزان علاقه خاصی که به مسجد داشتند و مسجد را پایگاه انقلاب و سنگر و مقاومت ها داشتند و از طریق مسجد مردم را در جریان مسائل انقلاب قرار می دادند .
وی در ادامه گفت : دوران شخصی ارزنده این عزیزان به خوبی رشد و کمال یافته بود و از آنان یک جوان انقلابی و مسلمان و غیور ساخته بود . ارادت این عزیزان به امام و رهبر انقلاب به حدی بود که بخش اعلامیه ها و عکس امام و تبلیغ اشاعه به انقلاب اکثر اوقات این عزیزان را پر کرده بود . و همواره شهیدان گرانقدر ما از حسن اخلاق و رفتار خوبی برخوردار بودند که تمام هدفشان رضایت خداوند است چون شهیدان ما به خوبی می دانستند که دل بستن به دنیا بی فایده است و خدمت به خلق در نزد خدا قرب و منزلت بزرگی دارد تا دنیا را پلی برای آخرت می دانستند و خود را از متعلقات مادی رهانیده و تا جایی که آزاد از هرگونه قید و بندی آمادگی شهادت را پیدا کردند .
و در پایان مراسم از فرزندان شاهد و ایثارگر ممتاز تقدیر به عمل آمد .
 
کد مطلب: 195377
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...