داخلی صفحه ایلام خبر
 
مراسم 22 بهمن امروز از دو منظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۳
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهر ایلام گفت: تهدیدهای دشمن ضد ملت ایران وجود داشته و همیشه هم هست ولی این ملت نشان داده از هیچ قدرتی نمی هراسد.
مراسم 22 بهمن امروز از دو منظر
 
به گزارش ایثار وی اظهار کرد: ترامپ به عنوان فردی غیر متعارف امروز دیوانه وار با دنیا سخن می گوید و تنها ما را تهدید نمی کند با چین و کشورهای دیگر هم اینگونه سخن می گوید.

آیت الله حسینی بوشهری ادامه داد: نگرانی ما از دشمن نیست، تجربه ثابت کرده هر گاه دشمن در مقابل ما قرار گرفته ملت ایران منسجم و متحد علیه تهدیدها ایستاده است.
، حجت الاسلام و المسلمین محمدنقی لطفی در جمع نمازگزاران این هفته شهر ایلام اظهار کرد: حضور پرشور و گسترده ملت ایران در راهپیمایی امروز بهترین و کوبنده ترین پاسخ به تهدیدهای دشمن بود که از مردم ایلام برای خلق این حماسه قدردانی می کنم.
وی ادامه داد: شجره طیبه انقلاب سال هاست که در جهان از جمله لبنان، عراق، سوریه و یمن ریشه دوانده و دارای شاخ و برگ های بسیار تنومندی شده است.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی تاکید کرد: یکی از مهمترین مولفه ها و عامل پیروزی انقلاب، باورهای دینی، ارزش های اسلامی و اعتقاد ژرف مردم به قرآن و همه دستورهای دین مقدس اسلام است.
امام جمعه ایلام با تاکید بر اینکه این انقلاب ما را در مقابل همه بحران ها مستحکم کرد، گفت: شجره طیبه انقلاب با وجود همه توطئه های داخلی و خارجی توانست به مدد رهبری پیامبر گونه امام راحل و مقام معظم رهبری بارور شده و روز به روز بالنده تر شود.
وی یادآور شد: با وجود گذشت نزدیک به چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها هرگز گرد کهنه گی و فرسودگی بر سیمای این شجره طیبه نشست بلکه همچنان بالنده و پاینده به راه خود ادامه می دهد.
نماینده ولی فقیه در استان ایلام مهمترین هدف و راه انقلاب اسلامی را استقرار حکومت مهدی موعود (عج) در جهان دانست و افزود: قیام ملت ایران و سرنگونی رژیم ستم شاهی زمینه ساز حکومت جهانی حضرت ولی عصر (عج) شده است.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی اضافه کرد: انقلاب اسلامی با تاثیری که در عرصه های گوناگون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جهان گذاشته دستاوردهای بسیار شیرینی برای ملت های ستم دیده به همراه داشته است.
وی با اشاره به عامل رهبری امام راحل در پیروزی انقلاب گفت: امام خمینی (ره) با کشاندن مردم به صحنه توانست بحران هایی را که انقلاب را تهدید می کرد به فرصت تبدیل کند.
تصاویر ذیل مبین این مراسم بزرگ است :
 
کد مطلب: 195599
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...