داخلی صفحه مرکزی خبر
 
خدمتگزاري به خانواده شهدا بزرگترین افتخار برای مسئولين
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴
رئیس شبکه بهداشت شهرستان خنداب گفت: آرامش امروز ما مرهون مجاهدت شهدا است و خدمتگزاري به خانواده معظم شهدا بزرگترین افتخار ما محسوب می شود
خدمتگزاري به خانواده شهدا بزرگترین افتخار برای مسئولين
 
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب در دیدار با خانواده شهید علی اکبر بارانی حسین آبادی گفت: خانواده های معظم شهدا همواره به عنوان یکی از استوانه های مستحکم نظام، در پاسداری از ارزش های اسلام کوشیده اند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.
شهرام ثامنی در اين ديدار ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: شهيدان ما با ايثار و از خود گذشتگي عزتمندي و زندگي با شرافت را براي كشور ما به ارمغان آوردند و ما بايد رهرو راه راستين شهدا باشيم.
وی با اشاره به اینکه، شهیدان هشت سال دفاع مقدس پرچمی برای استقلال این نظام هستند، اظهار داشت: صبر و بردباری خانواده های معزز شهدا، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.
رئیس شبکه بهداشت شهرستان خنداب، نيز در این خصوص گفت: بزرگترين افتخار ما خدمتگزاري به خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران است و همه ما آرامش و امنیت امروز کشور را مرهون مجاهدت شهدا و خانواده هاي معظم شهدا هستیم.
شهید علی اکبر بارانی در عملیات خیبر در سال ۶۲ به درجه رفیع شهادت نایل گردیده است .
 
 
کد مطلب: 195890
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...