برترین های جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار انتخاب شدند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۸
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از نهایی شدن انتخاب برترین های جشنواره آموزشی- تحصیلی جایزه ملی ایثار خبر داد.
برترین های جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار انتخاب شدند
 
به گزارش «ایثار»، محمد علی فقیه از نهایی شدن انتخاب برترین های جشنواره آموزشی- تحصیلی جایزه ملی ایثار خبر داد و اعلام کرد: همزمان با تصویب این برنامه بعنوان یکی از برنامه های هفته بزرگداشت شهدا در سی امین سال اجرای طرح شاهد، برترین های آموزشی – تحصیلی توسط وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آموزش و پرورش، مدیریت حوزه های علمیه و دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شدند.
مدیرکل آموزش بنیاد افزود: این جشنواره با حضور وزراء و مسئولین دستگاههای آموزشی عضو طرح شاهد و در سطح ملی در اسفند ماه سال جاری برگزار و طی آن از 71 نفر از سرآمدان و برترین های علمی و آموزشی شاهد و ایثارگر تجلیل و تقدیر بعمل خواهد آمد.
وی درباره هدف برگزاری این جشنواره ادامه داد: زبده پروری، افزایش انگیزه و تحرک تحصیلی و تجلیل از سرآمدان آموزشی جامعه هدف طرح شاهد از مهمترین اهداف جشنواره آموزشی – تحصیلی جایزه ملی ایثار است.
وی در خصوص شاخص های انتخاب برترین ها با بیان مطلب فوق اظهار داشت: سه شاخص عمده برای انتخاب برترین ها توسط دستگاههای آموزشی عضو طرح شاهد در نظر گرفته شده است و این شاخص های کلی عبارتند از فعالیتهای آموزشی، فعالیتهای پژوهشی دوران تحصیل و فعالیتهای فرهنگی دوران تحصیل.
فقیه در ادامه افزود: انتخاب برترین های جشنواره در دو مرحله استانی و در سطح ملی انجام گرفته است و کمیته علمی و داوری دستگاههای آموزشی، برترین های جشنواره را انتخاب و به دبیرخانه جشنواره معرفی کرده اند که ان شاء الله از این عزیزان در مراسم پایانی جشنواره تجلیل بعمل خواهد آمد.
محمد علی فقیه در پایان گفت: این برنامه برای اولین بار با حضور برترین های علمی، آموزشی - تحصیلی اعم از دانشجویان، طلاب و دانش آموزان شاهد و ایثارگر و در همه مقاطع تحصیلی و با تعامل و مشارکت بسیار مطلوب دستگاههای آموزشی عضو طرح شاهد برگزار می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 196048
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور