معاون توسعه مدیریت خبر داد:
صدور انواع معرفی‌نامه‌ برای خانواده های شهدا و ایثارگران در دفاتر پیشخوان دولت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۱
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران از امکان صدور انواع معرفی‌نامه‌های عمومی مورد نیاز خانواده های شهدا و ایثارگران از طریق دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور خبر داد.
صدور انواع معرفی‌نامه‌ برای خانواده های شهدا و ایثارگران در دفاتر پیشخوان دولت
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی گفت: با توجه به تأکید ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر تسهیل در انجام امور اداری و نیز در راستای اجرای برنامه‌های دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری و به‌منظور ارائه خدمات برتر به ایثارگران و خانواده‌های آنان و خانواده معظم شهدا بدون محدودیت جغرافیایی و محل پرونده روش‌های جدید طراحی و ارائه شده است.
معاون توسعه مدیریت بنیاد با اشاره به استقبال ایثارگران از پورتال خدمات الکترونیکی در پایگاه اطلاع رسانی ایثار گفت: خدمتی دیگر با انجام موافقت‌نامه بین بنیاد و شرکت پیشخوان خدمات ایرانیان به‌منظور صدور انواع معرفی‌نامه‌های عمومی مورد نیاز این عزیزان راه‌اندازی شده است.
وی ادامه داد: بر همین اساس تمام ایثارگران عزیز و خانواده‌های معظم شهدا می‌توانند با مراجعه به مراکز هاتف و یا پایگاه اطلاع رسانی ایثار، دفاتر فعال در سراسر کشور را شناسایی و برای انجام امور اداری به نزدیک‌ترین مکان ممکن، مراجعه کنند. بدیهی است با فعال شدن سایر دفاتر، فایل موجود تکمیل و به‌روزرسانی می‌شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 196362
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...