مدیرکل بنیاد شهید استان چهارمحال و بختیاری:
مراسم "عیدی با شهدا" در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۲
مدیرکل بنیاد شهید استان چهارمحال و بختیاری گفت: لحظه تحویل سال مراسمی با عنوان عیدی با شهدا در گلزارهای شهدای استان برگزار می‌شود.
 
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، فیبرز نجفی ظهر امروز در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در محل استانداری با اشاره به برگزاری 3 یادواره شهید در استان تا پایان سال اظهار داشت: تاکنون 123 یادواره شهید در استان برگزار شده است.
وی افزود: تاکنون 90 درصد از تابلوهای مربوط به شهدا مرمت و بازسازی شده که تا پایان سال مابقی نیز مرمت و بازسازی می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به واگذاری نگهداری از گلزارهای شهدا به دهیاری‌ها و شهرداری‌ها بیان کرد: پس از بازسازی و مرمت دهیاری‌ها و شهرداری‌ها باید اهتمام بیشتری در نگهداری از گلزارهای شهدا داشته باشند.
نجفی با اشاره به برگزاری 53 برنامه ویژه هفته شهید گفت: روز 20 اسفندماه پیاده‌روی عمومی و 22 اسفندماه نیز همایش تجلیل از مادران شهدا برگزار می‌شود.
وی با اشاره به افزایش اعتبارات بازسازی گلزار شهدا خاطرنشان کرد: میزان اعتبارات بازسازی گلزار شهدا نسبت به سال گذشته 85 درصد افزایش یافته است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به سرکشی از خانواده شهدا تصریح کرد: در طول دهه فجر از 260 خانواده شهید سرکشی شد.
انتهای پیام/
R41350/P1336/S6,54/CT11
کد مطلب: 198114