داخلی صفحه تهران خبر
 
پرچم جمهوری اسلامی ایران در قطعه سرداران بی پلاک به اهتزاز در آمد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰
پرچم جمهوری اسلامی ایران با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بر فراز قطعه شهیدان گمنام و سرداران بی پلاک در بهشت زهرا(س) به اهتزاز در آمد.
پرچم جمهوری اسلامی ایران  در قطعه سرداران بی پلاک به اهتزاز در آمد
 
به گزارش «ایثار تهران»، به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا، مراسم اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران عصر روز پنجشنبه ۱۹ اسفند ماه با حضور حمیدعلی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، اسفندیار آزاده مدیر کل اداره امور ایثارگران شهرداری تهران و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بر سر مزار شهدای گمنام قطعه ۴۴ گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد.
دکتر صمیمی در این مراسم  ضمن گرامیداشت یاد شهدا اظهار داشت: هر روز برای همه ما روز شهید است اما برای اینکه پیام شهیدان را به نسل‌های آینده برسانیم، 22 اسفندماه سال روز تأسیس بنیاد شهید با فرمان امام راحل و روز بزرگداشت شهدا گرامی داشته می‌شود.
وی افزود: امروز اگر آرامش و آسایش در کشور ما وجود دارد و امینت به‌صورت کامل برقرار است، به برکت خون پاک شهداست و اگر می‌خواهیم این آرامش و امنیت برقرار بماند باید فرهنگ شهادت و ایثارگری را به نسل‌های آینده نیز منتقل کنیم.
در این آیین که جمع زیادی از اقشار مختلف مردم تهران حضور داشتند، قبور مطهر شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای هسته ای غبارروبی و عطر افشانی شد. شرکت کنندگان در این مراسم همچنین به مقام شهدای آتش نشان ادای احترام کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 198694