داخلی صفحه البرز خبر
 
مهندس طاهرنژاد در همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی روز بزرگداشت شهدا بیان کرد :
نام و یاد شهدا در بین ملت بصیر و انقلابی البرز همیشه زنده و پاینده است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی گفت : نام و یاد شهدا در بین ملت بصیر و انقلابی البرز زنده و پاینده است.
نام و یاد  شهدا در بین ملت بصیر و انقلابی البرز همیشه زنده و پاینده است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی استان باهدف گرامی داشت 22 اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، بزرگداشت روز شهدا و ترویج ورزش همگانی در بین اقشار مردم جمعه 20 اسفندماه به همت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، استانداری، اداره کل ورزش و جوانان ، اصناف ، شهرداری گرم‌دره و دیگر نهادها با حضور پرشور خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران ، دکتر حقیقی معاون استاندار ، مهندس طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، دکتر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان ، اعضای شورای شهر ، مسئولین ورزشی و مردم با بصیرت و ورزشکار استان البرز از ساعت 9 الی 12 در مسیر چهارراه هفته تیر به سمت میدان توحید برگزار شد .
ابراهیم طاهرنژاد در این همایش با گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران ، تبریک 22 اسفند و خیرمقدم به حضار ، بابیان اینکه نام و یاد  شهدا همواره در بین ملت بصیر و انقلابی البرز زنده و پاینده است بیان داشت : مردم انقلابی و بصیر استان البرز بارها با حضور خود درصحنه‌های مختلف نشان دادند آگاه ، بصیر و پیرو راه شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران هستند .
وی در ادامه تصریح کرد : عشق به شهدا ، ایثارگران و ارزش‌های نظام اسلامی تجلی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است که وظیفه‌ی امروز ما پاسداری از راه آنان و تثبیت اهداف انقلاب است ، یعنی همان راهی که شهدا به پیروی از امام خود دنبال کردند و آسمانی شدند .
وی در پایان با تشکر از همت مردم و مسئولین اظهار داشت : ما امروز جمع شدیم تا یاد شهدا ، فرهنگ شهدا و راه شهدا ادامه پیدا کند و این فرهنگ به نسل‌های آینده انتقال پیدا کند .
شایان‌ذکر است ورزش همگانی ، اجرای ورزش باستانی توسط تیم جانبازان قهرمان کشور استان البرز قرعه‌کشی ازجمله برنامه‌هایی بود که در این همایش به اجرا درآمد .
 
کد خبر 95/620                 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 198715
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...