داخلی صفحه البرز خبر
 
همسران و مادران شهدا نماد مقاومت و ایثار فاطمی در کشور هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۴
معاون فرهنگی و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز همسران و مادران شهدا را نماد مقاومت و ایثار فاطمی در کشور دانست و بیان داشت : همسران و مادران شهدا با پیروی از ولایت‌پذیری حضرت ‌ام‌البنین سلام‌الله علیها سبب تثبیت نظام اسلامی در کشور شدند .
همسران و مادران شهدا نماد مقاومت و ایثار فاطمی در کشور هستند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز محمدعلی عالیانی با تبریک 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا ، و تبریک پیشاپیش میلاد حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام علیها همسران و مادران شهدا را نماد مقاومت و ایثار فاطمی در کشور دانست و بیان داشت : همسران و مادران شهدا با پیروی از ولایت‌پذیری  حضرت ام البنین سلام‌الله علیها جوانانی پرشور و انقلابی را پرورش دادند که این مهم سبب تثبیت نظام اسلامی در کشور شد .
وی افزود : مادران و همسران شهدا چشم‌وچراغ ملت هستند که تجلیل از صبر و فداکاری این عزیزان آینه‌ی وظیفه‌شناسی و سبب ماندگاری فرهنگ ایثار و شهادت و شادی روح شهدا خواهد شد .
معاون فرهنگی و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه اعلام داشت : در همین راستا و باهدف گرامی داشت 22 اسفند روز شهدا و میلاد باسعادت حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام‌الله علیها همایش بزرگ مادران بهشتی یکشنبه 22 اسفند به همت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، استانداری البرز ، شهرداری کرج ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، مدیریت شهرک های صنعتی ، شهرداری کمال شهر ، اتاق اصناف استان و سازمان زیباسازی شهرداری با حضور مسئولین ، مادران و همسران شهدا و مردم شهیدپرور از ساعت 9 در باشگاه میلاد برگزار خواهد شد .
عالیانی خاطرنشان ساخت : این همایش هم‌زمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین و در جهت تکریم مادران و همسران شهدا برگزار ، تا بتوانیم گوشه‌ای صبر و مقاومت این قشر معزز را جبران کنیم .
شایان‌ذکر است سخنرانی ، مدیحه‌سرایی ، اجرای گروه سرود ، تجلیل و تقدیر از حاضرین و ... ازجمله برنامه‌هایی است که در این همایش به اجرا درمی‌آید .
 
کد خبر 95/621                 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 198718
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...