تقویت معتمدین معین یکی از سیاست های مستمر بنیاد است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تقویت معتمدین معین یکی از سیاست های مستمر بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
 
به گزارش «ایثار»، مهدی ایزدی در نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا، گفت: خانواده های شاهد و ایثارگر متواضع و کم توقع در استان خراسان جنوبی سرمایه های اجتماعی بزرگی هستند که می تواند در صورتی که به آن توجه ویژه ای شود، در بسیاری از امور نقش مهمی را ایفا کند.
وی در ادامه گفت: باید این سرمایه اجتماعی و بزرگ را قدر بدانیم و خدا را شاکر باشیم که ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران بعنوان خادمین به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر این توفیق را پیدا کردیم که قدردان و سپاسگزار این عزیزان باشیم.
ایزدی افزود: سرلوحه های اقدامات و فعالیت ها نه تنها در بنیاد بلکه در تمام جامعه باید تکریم و تجلیل از خاندان معظم شاهد و ایثارگر باشد؛ ما در دفاع مقدس و حفظ تمامیت ارضی خود و حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب را مدیون جامعه معزز ایثارگری هستیم.
وی بیان کرد: کارکنان بنیاد در جایگاهی هستند که خود را مدیون شهدا و ایثارگران می دانند و می خواهیم با حضور و خدمت صادقانه به خاندان معزز شاهد و ایثارگر به این قشر ارزشی بگوییم که ما قدردان صبر و ایثار شما بزرگواران هستیم.
ایزدی با بیان اینکه اعتقادات مذهبی و ملی در میان شهدای گرانقدر بسیار قوی بوده است، ادامه داد: شهدا کسانی هستند که همراه با ایمان، عمل مجاهدانه و ایثارگرانه انجام داده و ما باید این را سرلوحه کارهای خویش قرار دهیم.
وی در پایان به رتبه بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در اجرای طرح سپاس اشاره کرد و افزود: طبق ارزیابی های به عمل آمده در سال 1394، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی توانست رتبه اول در اجرای طرح سپاس را به خود اختصاص دهد و این مهم، بیانگر تلاش و مدیریت دقیق و بابرنامه ریزی مناسب بنیاد استان خراسان جنوبی است.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد همچنین در نشست شورای هماهنگی معتمدین معین استان خراسان جنوبی گفت: یکی از سیاست های مستمر بنیاد شهید و امور ایثارگران،تقویت معتمدین معین، فراهم آوردن زمینه لازم جهت استفاده از دانش، تجارب و تخصص ارزشمند آن ها در حل مشکلات ایثارگران در قالب مددکاری جامعه است.
وی با اشاره به سیاستهای کلی بنیاد در بهره گیری از توانمندی های جامعه ایثارگری گفت: بنیاد خود را از جامعه ایثارگری جدا نمی داند بلکه در تلاش است دوشادوش خانواده های شاهد و ایثارگر و با بهره گیری از توانمندیهای نخبگان ایثارگر به حل مسائل و مشکلات این عزیزان اقدام کند.
همچنین مهدی ایزدی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران و هیئت همراه در بدو ورود به استان خراسان جنوبی، به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از خادمین به خانواده های شاهد و ایثارگر استان، ضمن حضور در گلزار شهدا و ادای احترام نسبت به مقام شامخ و والای شهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، با قرائت فاتحه یادشان را گرامی داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 198870