داخلی صفحه اردبیل خبر
 
همایش روز بزرگداشت شهدا در نمین برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۰
در مراسمی با حضور مسئولان 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا در شهرستان نمین گرامی داشته شد.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، بمناسبت روز  بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد استان، رئیس و کارکنان اداره بنیاد نمین و جمعی از خانواده های معظم شهدا و سایر اقشار مردم در محل سالن اجتماعات شهرداری این شهر برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین با بیان مطالبی در خصوص شهید و شهادت و حفظ حرمت و کرامت خانواده های شهدا گفت: والدین شهدا و همسر و فرزندان شهدا میراث داران خون شهدا هستند.
 وی افزود: شهدا نماد ایثار در تمام دوران ها بوده و پاسداری از ارزش ها و اهداف شهدای گرانقدر وظیفه ای بسیار مهم بر دوش ملت ایران و مسئولان نظام است.
جواد انزابی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد استان نیز با بیان اینکه هر روز، روز شهید است  بیان کرد: همه ما باید تا آخرین نفس ادامه دهنده راه شهدا و خادم خانواده های شهدا باشیم.
وی افزود: شهدا حماسه ای جاودانه در تاریخ این کشور رقم زدند و به همین جهت یاد و خاطره آنها در اذهان ملت ایران همیشگی خواهد بود.
همچنین شاکر رئیس اداره بنیاد نمین به تبیین اهداف بنیاد و انتظارات بنیاد از دستگاه های اجرایی شهرستان و هیئت های مذهبی و مساجد درخصوص برنامه ریزی مدون و هماهنگ برای سال آتی جهت دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران و درخواست از شهرداران، بخشداران و دهیاران در رابطه با حفظ و نگهداری از مزار شهدا پرداخت.
پخش کلیپ تصاویری از شهدای نمین و عملکرد و فعالیت های بنیاد شهید در سال 95 به روایت تصویر، قرائت انشاء منتخب " نامه ای به یک شهید" توسط دانش آموز بسیجی خانم ندا اکبری و اجرای مداحی و تجلیل از شش نفر از فرزندان شهدا و شش نفر از دانش آموزان منتخب انشای نامه ای به یک شهید از برنامه های این مراسم بود.
در پایان این مراسم مسئولان و خانواده های ایثارگران با امام جمعه شهرستان نمین دیدار کردند و به اتفاق با گلباران و عطرافشانی مزار مطهر شهدای گمنام و شهدای شهر نمین یاد و خاطره شهیدان والامقام را گرامی داشتند.
انتهای پیام./ 
کد مطلب: 199048
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...