داخلی صفحه البرز خبر
 
همزمان با 22 اسفند سالروز بزرگداشت شهدا صورت گرفت :
رونمایی از کتاب جامع زندگی نامه شهدا در استان البرز
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۵
معاون فرهنگی و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از رو نمایی کتاب جامع زندگی نامه شهدای استان البرز همزمان با 22 اسفند سالروز بزرگداشت شهدا در کرج خبر داد .
رونمایی از کتاب جامع زندگی نامه شهدا در استان البرز
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز کتاب جامع زندگی نامه شهدای استان البرز صبح یکشنبه 22 اسفند ماه همزمان با همایش بزگ « مادران بهشتی » که  باهدف گرامی داشت روز شهدا و تجلیل از مقام شامخ مادران و همسران معزز شهدا مصادف با سالروز  و فات بی بی دو عالم حضرت ام البنین سلام‌الله علیها در باشگاه میلاد کرج برگزار شده بود رو نمایی شد .
محمد علی عالیانی با گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران و تبریک فرا رسیدن 22 اسفندماه سالروز تاسیس بنیاد شهید و بزرگداشت روز شهدا ضمن اعلام خبر فوق اعلام داشت : ترویج زنگانی شهدا در جامعه سبب رشد اجتماعی و ترویج و فرهنگ ایثار و شهادت  در جامعه خواهد شد .
وی افزود : زندگانی شهدا متشکل از آموزه های معنوی ، اخلاقی و کاربردی است که ضمن هدایت جامعه به سمت سعادت ، سبب انتقال فرهنگ انسان ساز ایثار و شهادت به نسلهای آینده و پییشرفت کشورخواهد شد .
معاون فرهنگی و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان با تشکر از زحمات تمام خادمان شهدا خاطرنشان ساخت : این کتاب به لطف خداوند متعال و با نگاه نورانی شهدا با هدف ترویج زنگانی شهدا در جامعه زندگی نامه نزدیک به 4500 شهید سرافراز و گلگون کفن استان البرز است که به کوشش خادمان با اخلاص شهدا در بنیاد استان البرز صورت گرفته و در آینده در بین خانواده های شهدا و ایثارگران توزیع خواهد شد .
 
کد خبر 95/623                    
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 199142