داخلی صفحه اردبیل خبر
 
روحانی جانباز رجب نژاد :
منطق شهید اندیشه ولایت و اصلاح جامعه است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۴
بمناسبت وفات حضرت ام البنین و روز بزرگداشت شهدا همایش تجلیل از مادران و همسران شهدا در اردبیل برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، بمناسبت وفات حضرت ام البنین سلام اله علیها  و روز بزرگداشت شهدا همایش تجلیل از مادران و همسران شهدا عصر روز یک شنبه  22 اسفند 95 با حضور با شکوه خانواده های شاهد و ایثارگر بویژه مادران صبور و همسران گرامی شهدا، مسئولان استانی و مدیرکل بنیاد در مجتمع فرهنگی ولایت سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل برگزار شد.
در این مراسم جانباز گرانقدر حجت الاسلام مسعود رجب نژاد از اساتید حوزه و دانشگاه استان اردبیل با تکریم همسران و مادران شهدا گفت: همه ما مدیون امام راحل و آن امام مدیون امامان معصوم (ع) و آنها هم مدیون حضرت رسول گرامی هستند و هر کس در این خط باشد، عزت می یابد.
وی با بیان اینکه حضرت ام البنین چهار فرزند برومند داشت و همه آنها را تقدیم حمایت از ولایت و امام زمان خود کرد، افزود: مادران معظم شهدای ما نیز راه حضرت ام البنین را رفتند و با اقتدا به آن بانوی فدارکار  فرزندان خود را به جبهه های نبرد فرستادند و صبر و شکیبایی پیشه کردند.
رجب نژاد بیان کرد: شهدا در زندگی از ما سبقت گرفتند و از ما می خواهند در کارهای خیر از همدیگر پیشی بگیریم و در این صورت است که انقلاب ما تدام یافته و تحویل دستان مبارک حضرت ولی عصر (عج) خواهد شد.
وی با اشاره به جاودانگی شهید و قداستش افزود: منطق شهید اندیشه ولایت و اصلاح جامعه است و اولین قطره ای که از خون شهید به زمین ریخته می شود تمام گناهانش پاک می شود و شفاعت کننده ما در دنیا و آخرت می شود.
دراین مراسم ضمن اجرای شعر خوانی و مداحی و اجرای نمایش از سه عنوان کتاب که با حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل منتشر شده است، رونمایی شد.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 199245
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...