داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مستند شهید مدافع حرم، علیرضا بابایی رونمایی شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۱
ایکنا-مستند علیرضا بابایی از شهدای مدافع حرم استان مرکزی رونمایی شد.
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، به مناسب سالروز تأسیس بنیاد شهید، مراسم بزرگداشت شهدای استان مرکزی امروز ۲۲ اسفندماه، در سالن الغدیر استانداری برگزار شد. 
محمود زمانی‌قمی، استاندار مرکزی در این مراسم با بیان اینکه استانداری خانه خانواده‌های شهدای والا مقام است گفت: بزرگداشت این عزیزان به یک روز خلاصه نمی‌شود و باید همیشه به یاد شهدا باشیم. 
وی در ادامه گفت: شهدا سرمایه عظیم کشور هستند و باید برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر از گذشته از ابزار رسانه کمک گرفت. 
 به گزارش ایکنا؛ حجت‌الاسلام حسن هنرمند، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در این مراسم به اهمیت جایگاه مادران شهید پرداخت و گفت: مادران شهید با الگو گرفتن از ام‌البنین(س) از فرزندان خود گذشتند و آنها را به جبهه‌های جنگ اعزام کردند. 
وی در ادامه گفت: شهدای مدافع حرم هر استان عطر ماندگاری آن هستند و با شهادت این بزرگواران عطر شهادت در فضای استان پیچیده است. 
حجت‌الاسلام هنرمند با اشاره به اینکه مستند شهید بابایی یک اثر فاخر است گفت: نباید تولیدات آثار فاخر به ویژه با موضوع معرفی شهدای استان فصلی باشد بلکه باید روزانه شاهد این تولیدات باشیم، برای محقق شدن این امر کلیه نهادهای فرهنگی، هنری استان در کنار صدا و سیما باید بکوشند. 
یادآور می‌شود، در این مراسم از مستند شهید مدافع حرم علیرضا بابایی، به کارگردانی مظفر حسین خانی رونمایی شد، این مستند در مدت زمان ۸۰ دقیقه از تولیدات شبکه آفتاب استان می‌باشد.
کد مطلب: 199263
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...