داخلی صفحه اردبیل خبر
 
شهدا نماد اراده و سند عزت ما هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل بمناسبت روز بزرگداشت شهدا در دیدار با خانواده های معظم شاهد گفت: شهدا شناسنامه، نماد اراده و سند عزت ما هستند.
 
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اردبیل، علی منصور لکورج مدیرکل بنیاد استان و غلامعلی ولی نژاد رییس اداره بنیاد شهرستان اردبیل بمناسبت روز بزرگداشت شهدا شامگاه یک شنبه 22 اسفند 95 با خانواده معظم شهید «غلامرضا حاجی محمدی» و شهیدان والامقام «عزیز و شیرینعلی مهدیزاده» دیدار کردند.
آیت اله عاملی با تجلیل از مقام شهدا و قدردانی از صبر و ایثار خانواد ه ها گفت: در نظام آرمانی تربیتی وجود الگوی شایسته لازم است و خانواده های معظم شهدا الگوی موفق خانواده ها هستند و قدرت روحی پدر و مادر خانواده در فرزندان آنها هویدا می شود.
وی در جمع خانواده شهید غلامرضا حاج محمدی که یک شهید و سه جانباز گرانقدر را تقدیم اسلام کرده اند افزود: خانواده های شهدا حقی بزرگ در دفاع مقدس دارند. اینکه در یک برهه از زمان چند فرزند خانواده در جبهه ها حضور داشته باشند حکایت از باور عمیق دینی خانواده هاست.
وی ادامه داد: شهدا شناسنامه و نماد اراده و سند عزت ما هستند به برکت خون شهدا کشور ما دارای حاکمیت ملی به معنی واقعی است و ما باید کوشش کنیم استقلالی که بدست آمده را حفظ کنیم.
جواد انزابی معاون توسعه مدیریت و پرویز محمدی برنا رییس دفتر و روابط عمومی بنیاد استان دیدار کنندگان را همراهی کرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 199285
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...