برگزاری یادواره شهدای شهرستان نیکشهر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۷
یادواره شهدای شهرستان نیکشهر با حضور فرمانده سپاه استان و مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان در این شهرستان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد سیستان وبلوچستان ، سردار معروفی در این یادواره با بیان رشادت های شهدا و رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی گفت : این انقلاب ثمره خون هزاران شهید و رزمنده و جانباز است که به فرمان رهبری لبیک گفته و در میادین جبهه حضور پیدا کردند.
وی ادامه داد : شهرستان نیکشهر به عنوان یکی از ولایی ترین شهرهای کشور می باشد که همواره مورد توجه مقام معظم رهبری بوده و نقش رزمندگان و شهدای این شهر در جبهه نقشی ارزشی و جهادگونه بوده است فرمانده سپاه سلمان اظهار داشت: حضور شهدای والا مقام در این شهر و افتخار میزبانی از سه شهید گمنام دیگر در آستانه سال نو و میزبانی به حق و شایسته مردم این شهر برگ زرینی از این انقلاب را رقم زده است .
سردار معروفی در ادامه با گرامی نگاه داشتن یاد دو شهید سبیل اخلاقی و سیدمحمد فولادی تاکید کرد: بر ما واجب است امروز با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا و دیدار با خانواده های آنان و توجه به عظمت مقام شهیدان یاد آنها را گرامی و  با اندیشیدن به توصیه های شهدا و معرفی آن ها به آیندگان در مسیر آنها قدم بر داریم .
 
 
کد مطلب: 199326