داخلی صفحه اردبیل خبر
 
بمناسبت روزبزرگداشت شهدا :
همایش پیاده روی خانواده های شاهد و ایثارگر در بیله سوار و خلخال
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۸
همایش پیاده رویی خانواده های شهدا و ایثارگران به مناسبت 22 اسفند گرامیداشت روز شهدا در شهرهای بیله سوار و خلخال برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، همایش پیاده رویی خانواده های شهدا و ایثارگران به مناسبت 22 اسفند گرامیداشت روز شهدا در شهرهای بیله سوار و خلخال 22 اسفند 95 با حضور باشکوه کارکنان ادارات و خانواده معظم شهدا و ایثارگران به منظور ارج نهادن به مقام شامخ مدافعان عزت و شرف ملت ایران برگزار شد.
در شهرستان بیله سوار ورزشکاران و حاضران با شعار راه شهدا همچنان ادامه دارد تا یادمان شهدای گمنام پیاده رویی کردند.
در پایان این مراسم در جهت ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا و امام راحل، مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا گمنام برگزار و به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایای اهدا شد.
به همین مناسبت همایش پیاده روی با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم صبح روز جمعه از مقابل اداره ورزش و جوانان به طرف حسینیه شهدای گمنام این شهرستان انجام شد.
 در این مراسم رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران خلخال ضمن گرامیداشت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا گفت: همه با هم باید تلاش کنیم تا با بزرگداشت این روز خجسته فرهنگ شهادت طلبی که میراث با ارزش شهدا و ایثارگران است در جامعه به خصوص در بین نسل جوان زنده نگه ‌داشته شود.
در پایان این مراسم با دادن هدایایی از مادران معظم شهدا تجلیل به عمل آمد و از کتاب ورزشکار شهید "موسی رحمانی" رو نمایی شد.
 انتهای پیام./
 
کد مطلب: 199363