داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رييس بنياد ساوه:
جنگ دشمن تمام نشده وهمچنان ادامه دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۰
رئيس بنيادساوه در همايش مضرات ماهواره گفت:جنگ همچنان ادامه دارد و تمام نشده است بلکه شیوه آن متفاوت شده و جنگ بسیار خطرناکی است وامروزدشمن برپشت بام خانه هاست.
 
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي"، سيد مصطفي كشفي گفت: امروز میدان مین دشمن در محدوده‌ی نظامی گسترده نمی‌شود بلکه این میدان مین به دست خودمان در خانه‌ها با ابزار ماهواره گسترده شده و دشمن توانسته جنگ فرهنگی را با ماهواره‌ها به خانه‌های ما بیاورد.
سخنران این همايش دكتر سيف اله اسماعيلي ضمن  گرامیداشت یادوخاطره شهدا با تاکید بر اینکه ما در قبال راه شهدا مسئولیت سنگینی بر عهده داریم، گفت: ما باید پیام‌رسان راه شهدا به جوانان و نسل امروز جامعه باشیم.
وی با بیان اینکه موشک فرهنگی دشمن در خانه‌های ما و به قلب جوانان اصابت کرده و منجر به تضعیف اعتقادات و بنیه دینی آنان می‌شود، تصریح کرد: این موشک فرهنگی را خودمان تهیه و به محیط منزل می‌آوریم.
وی  تصریح کرد: در شرایطی که نظام اسلامی در اقتدار و صلابت به سر می برد دشمن به دلیل توان بازدارندگی انقلاب اسلامی که حاصل خون مطهر شهدا و از دستاوردهای دفاع مقدس است حتی فکر حمله نظامی به این انقلاب به سرش خطور نمی‌کند و فقط به دنبال حمله فرهنگی است و پرتاب موشک‌های فرهنگی و استقرار میدان مین فرهنگی در جامعه نوعی از جنگ است که هم‌اکنون توسط مستکبران جهان علیه این انقلاب و نظام انجام می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: برای بر هم زدن نظام فکری اعتقادی فرزندان نیاز به استفاده از چند ماه یا چند هفته از ماهواره نیست بلکه نظاره کردن فقط نیم ساعت از برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای کافی است تا نظام اخلاقی و فکری فرزندان‌مان تغییر پیدا کند.
وی با بیان اینکه شبکه‌های ماهواره‌ای دین و شرف را از انسان می‌گیرند، افزود: دشمن با استفاده از همین ابزار در صدد تضعیف و تغییر نگرش در فکر و قلب و ارزش‌های ملت ایران است.
وی تقویت ایمان و تقوا و نیز تبعیت از منویات مقام معظم رهبری را مهمترین راهکار برای مقابله با جنگ فرهنگی دشمن دانست و تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس نیز فضای معنوی جبهه‌ها و ولایت‌پذیری رزمندگان موجب پیروزی ملت ایران شد.
وی گفت: همه ما در برابر ایثارگری شهدای عزیز در روز قیامت مسئول هستیم و باید پاسخگو باشیم و باید دید که آیا جوابی برای شهدا در روز قیامت داریم.
اين همايش با حضور ايثارگران در حسينيه بنيادشهيد برگزارشد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 199486
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...