داخلی صفحه مرکزی خبر
 
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد مرکزی:
روز بزرگداشت شهدا در پلیس راهور روزی بدون جریمه در استان مرکزی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۰
معاون فرهنگی واموراجتماعی بنیاد مرکزی گفت: روز بزرگداشت شهدا در پلیس راهور روزی بدون جریمه در استان مرکزی رقم زده شد.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"، محمدرضا گرجی از اجرایی شدن طرح روز بدون جریمه در روز بزرگداشت شهدا در استان مرکزی خبر داد و گفت:درجلسه هماهنگی فعالیت های روز بزگداشت شهدا با پلیس راهور استان درخصوص  روز بدون جریمه با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مرکزی برگزار و مقرر شد که در روز بزرگداشت شهدا به جای جریمه کردن خاطیان ،افراد را با این روز آشنا و تذکر زبانی را جایگزین نمایندکه پلیس راهور استان از موفقیت امر در این روز احساس خرسندی نمود.
محمد رضا گرجی  اظهار داشت: احیا ، حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی ، زنده نگه داشتن یاد شهیدان  در جامعه از محور هاي اصلی فعالیت بنیادشهید وامورایثارگران است.
گرجی یکی از رسالت‌های مهم همگان در روز بزرگداشت شهدا را ترویج فرهنگ ناب شهادت دانست و گفت: همگان باید در انتقال فرهنگ ناب شهادت به نسل امروزی به ویژه نوجوانان و جوانان تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه پیام نهایی شهدا این است که باهم باشیم و نسل جوان امروز در میدان بزرگ‌تر حضور دارند، گفت: این عرصه نیاز به مقاومت دارد و باید در این میدان راه شهدا را فراموش نکنیم چرا که اگر فراموش شود شرمنده شهدا می‌شویم.
گرجی گفت:امنیت امروز کشور ما مرهون خون پاک شهیدانی است که گوش به فرمان رهبر و ولی فقیه، در راه دفاع از دین و ارزشهای اسلامی جان خود را تقدیم نمودند.
گرجی افزود: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید رفتار ما طوری باشد که شهدا و خداوند از ما راضی باشند.
انتهای پیام/
 
 
 
 
کد مطلب: 199516
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...