داخلی صفحه اصفهان خبر
 
در آموزش و پرورش برخوار صورت گرفت
تجلیل فرزندان شهدای فرهنگی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
به مناسبت روز بزرگداشت شهدا از همکاران فرهنگی فرزند شهید آموزش و پرورش شهرستان برخوارتجلیل به عمل آمد.
تجلیل فرزندان شهدای فرهنگی
 
به گزارش ایثار اصفهان، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش برخوار ، به همت کانون بسیج فرهنگیان و با همکاری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برخواردر آستانه 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا  با حضور مسئولین شهرستان ،  از 26 نفراز  همکاران فرهنگی فرزند شهید در تالار موج شهر دولت آباد تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم ابتدا نریمانی مسئول کانون بسیج فرهنگیان شهرستان ضمن خیرمقدم ، بر لزوم پیروی از راه شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مطالبی رابیان نمود سپس در ادامه بابایی مسئول آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه همه ما مدیون ایثارگری شهدا، ایثارگران و خانواده های معزز ان ها هستیم خدمت به خانواده های معظم شهدا و همکاران فرهنگی فرزند شهید رایکی از اصلی ترین وظایف برشمرد.
علی بابایی افزود: شهدا، ایثارگران و خانواده های معظم آن ها پاداش و اجر بزرگی نزد خداوند دارند که با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست اما ما  نیز برحسب وظیفه و از روی قدرشناسی و قدردانی و به پاس تکریم و گرامیداشت این عزیزان باید با آن ها دیدار کرده و خدمت کردن به این عزیزان، را کوچکترین کاری دانست که در برابر آن همه جان فشانی و ایثارگری شهدا انجام می دهیم.
شایان ذکر است خاطره گویی توسط فرهنگیان فرزند شهید ، اجرای سرود و سخنرانی امام جمعه شهرستان از دیگر برنامه های بود که دراین مراسم انجام شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 199546
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...