داخلی صفحه ایلام خبر
 
امام جمعه مهــــــــــران :
همسران و مادران شهدا نماد ایثار و استقامت هستند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۱
حجت الاسلام دکتر ولدبیگی امام جمعه مهران در جمع مادران و همسران شاهد شهرستان مهران بیان کرد : قدرت روحی و معنوی مادران و همسران شهدا سبب عزت و افتخار کشور است.
همسران و مادران شهدا نماد ایثار و استقامت  هستند.
 
به گزارش  ایثار :     همایش « مادران آسمانی » یکشنبه 22 اسفندماه  باهدف گرامی داشت روز شهدا و تجلیل از مقام شامخ مادران و همسران معزز شهدا همزمان با سالروز  حضرت ام البنین سلام‌الله علیها  با حضور حضرت حجه الاسلام و المسلمین دکتر ولد بیگی امام جمعه شهرستان مهران  ، مادران و همسران شهدا  در  محل دفتر امام جمعه شهر مهران برگزار شد .
علی محمدرشیدی ، رییس بنیاد شهیدو امور ایثارگران شهرستان مهران در جمع  مادران آسمانی شهرستان بیان داشت:همسران و مادران شهدا با پیروی از ولایت‌پذیری  حضرت ام البنین سلام‌الله علیها جوانانی پرشور و انقلابی را پرورش دادند که این مهم سبب تثبیت نظام اسلامی در کشور شد .
وی افزود :
مادران و همسران شهدا چشم‌وچراغ ملت هستند که تجلیل از صبر و فداکاری این عزیزان آینه‌ی وظیفه‌شناسی و سبب ماندگاری فرهنگ ایثار و شهادت و شادی روح شهدا خواهد شد .
دکتر ولدبیگی امام جمعه شهرستان مهران با بیان اینکه همسران و مادران شهدا نماد ایثار و استقامت  در کشور هستند.  در بخشی دیگر از بیانات خود ، یکی از ویژگی های مهم 22 اسفند را تکریم خانواده های معزز شهدا و ایثارگران دانست و خاطرنشان ساخت :
22 اسفند سالروز بزرگداشت شهدا فرصتی مناسبی برای تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران به ویژه مادران و همسران صبور شهدا است و فلسفه ی برگزاری این مراسم به افتخار وجود شما عزیزان است ، ما خاک پای مادران و همسران شهدا هستیم ما بدهکار شمایم و اگر امروز پیشرفتی و عزتی در جامعه حاکم است به برکت وجود و دعای خیر شما عزیزان است .
کد مطلب: 199572
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...